[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

AGUAJE: STROM ŽIVOTA

Půvab – harmonie – vyživení – péče

Právě takto Peruánci láskyplně nazývají Mauricii převislou - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Věděli totiž po generace, že plody této palmy podporují a harmonizují ženskou kvalitu v těle a v duši.
Peruánské ženy považují aguaje za důležitého spojence jejich zdraví ve všech svých životních etapách:

  • Aguaje se totiž doporučuje těhotným a kojícím ženám, nejen kvůli hormonální rovnováze, ale také pro zdravý vývoj plodu / dítěte. Starším dětem je aguaje podávána také, u chlapců však pouze do 10 let věku.
  • Ženám pak užívání aguaje přináší nejen hormonální rovnováhu při menstruačním cyklu, ale podporuje plodnost a rozvíjí přirozenou ženskou sexualitu. Aguaje tak pomáhá rozvinout krásu ženy, která je jí vlastní, a tím samozřejmě zvyšuje i její přitažlivost.
  • V období menopauzy hraje aguaje významnou roli v životě ženy nejen pro stabilizaci hormonální hladiny, ale zejména kvůli prevenci vzniku / zmírnění osteoporózy.

A jak je to všechno možné? Inu, čarovné kouzlo aguaje je dáno obsahem fytoestrogenů, látkám podobným ženským hormonům, které tělu napomáhají v rozvoji ženské energie.
Navíc, díky bohatému obsahu živin je aguaje nejen významným zdrojem vitaminu A (obsahuje minimálně 5x více betakarotenu než mrkev), ale i bílkovin, karbohydrátů, vápníku, vlákniny, fosforu, železa, riboflavinu, niacinu, vitaminu C a E, Podporuje tak mimo jiné správný vývoj buněk, sliznic, kostí a krvetvorby a působí také velmi blahodárně na pokožku.

No řekněte, dámy, která z vás by odolala?

MACA: KOŘENNÁ SÍLA

Životaschopnost - Vitalita - Adaptabilita - Potence

Maca, nebo také řeřicha peruánská, pochází z peruánských And, kde se pěstuje už přes 3 000 let. Znamená to, že je mnohem starší než Incká říše. Tvrdé a náročné podmínky, kterým rostlina musí čelit, předpokládají houževnatost a životaschopnost. A právě to jsou kvality, které maca nese a předává.

Maca je adaptogen, což znamená, že pomáhá tělu vyrovnávat se s náročnými podmínkami a stresem z nich vyplývajících. Dodává tělu potřebnou vitalitu a energii, které jsou obzvlášť při náročném životním stylu velmi potřebné. Její působení je však neocenitelné také pro další případy oslabení organismu, ať už se jedná o únavový syndrom, či závažná onemocnění, kdy je tělo vyčerpané a potřebuje podpořit.

Obecně je maca známá coby afrodiziakum a významná podpora sexuální aktivity. Ve svém účinku na tělu totiž zahřívá a posiluje energetický okruh ledvin a doplňuje tělu jang. Tím přirozeně nejen zvyšuje libido, potenci a plodnost u mužů i u žen, ale také vyrovnává hormonální hladinu a může být velmi prospěšná zejména pro ženy v menopauze.

Nejedná se tedy o doplněk určený výhradně pro muže, jak se občas prezentuje. Přesněji se dá říci, že maca podporuje mužskou kvalitu (jang), a tu potřebujeme všichni, bez rozdílu.

 

Michaela Maňásková

Produkty najdete zde: Maca + Aguaje

Publikováno: 01. 05. 2020

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.