[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Vytvoření účtu / přihlášení

Vytvoření účtu / Přihlášení

Vytvoření účtu ani přihlášení není pro nákup nutné, nicméně jako zákazník s vytvořeným účtem získáváte následující možnosti:

  • nemusíte stále dokola zadávat Vaše údaje (jméno, e-mail, adresu, ...) pro dokončení objednávky
  • pokud jste členem klubu Energy, v košíku se Vám zobrazují členské ceny + počet bodů za nákup (více o členství zde).
  • máte přehled o historii a stavu objednávek na jednom místě

Pokud si přesto přejete nakoupit bez vytvoření účtu za zákaznické ceny, přejděte na Nakupování.

Upozornění: i když jste členem v klubu Energy (máte své členské číslo poradce), je třeba vytvořit účet v eshopu www.energycentrum.cz – viz dále.

Vytvoření účtu

Slouží k tomu 2 cesty: kliknutí na odkaz v pravé horní části stránek (1) a nebo s pomocí menu Informace > Přihlášení / vytvoření účtu (2):

registrace 

Následně je třeba vyplnit Vaše údaje. Pokud již máte přiděleno číslo poradce Energy, tak ho vyplňte také do příslušné kolonky. A nakonec zadejte heslo, které bude sloužit pro přístup do e-shopu a ještě jednou pro potvrzení (u hesla se rozlišují malá a velká písmena):

Po úspěšné registraci se můžete s pomocí vašeho emailu a hesla přihlásit.

Přihlášení

prihlaseni 

Pokud jste jméno a heslo zadali správně, v horní části obrazovky se zobrazí Váš monogram (v tomto případě JT = Jan Testovací):

po-prihlaseni

 

V menu pod monogramem vidíte počet odeslaných objednávek (kde můžete sledovat jejich stav), Profil (nastavení / změna adresy), můžete si změnit heslo + po dokončení práce se můžete odhlásit (na veřejných počítačích nutnost, na Vašem soukromém počítači se odhlašovat nemusíte).

Přejít na informace o Nakupování.