[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

O nás

Energy centrum

Podporujeme Vaše zdraví - duševní a fyzické.

Energy centrum vzniklo v roce 1996 pod vedením Libora Zvolánka a jeho cílem bylo nabízet lidem novou cestu ke zdraví prostřednictvím produktů Energy. S postupujícím časem a s přibývajícími zkušenostmi jsme zjišťovali, co všechno člověk ke svému zdraví potřebuje a naše nabídka služeb se postupně začala rozrůstat. Je nám velmi dobře známo, že pro zachování zdraví je třeba dbát nejen o fyzickou, ale také o duševní stránku, jejichž vzájemné propojení se v kontaktu s klienty denně potvrzuje. Vycházíme tak z principů tradiční čínské medicíny, jejíž závěry nezpochybnily ani změny v průběhu více než dvou tisíc let. Nicméně propojení a úzkou spolupráci klasické a celostní medicíny vnímáme jako klíčové, aby péče o zdraví člověka byla skutečně komplexní. Proto si vysoce ceníme naší spolupráce s lékaři působícími v rámci společnosti Energy Group, a. s.

Co nabízíme

Dnes u nás tedy kromě nabídky produktů Energy naleznete také množství služeb jako např. bezplatnou poradnu lékaře, diagnostiku energetiky těla pomocí přístrojů Supertronic a Diacom, rodinné konstelace, různé druhy masáží, automatickou kresbu, astrologickou poradnu, intuitivní tanec, taiči, Osho meditace a díky spolupracujícím terapeutům je nabídka ještě mnohem širší.

Našim stabilním cílem je ukázat možnost celistvého přístupu ke zdraví, nabídnout příslušnou cestu a vytvořit prostor pro další setkávání a sdílení. A protože nejblahodárnější účinky na zdraví člověka má jeho otevřenost, je naším přáním vytvořit oázu klidu a příjemné atmosféry, v níž si každý příchozí odpočine a najde v sobě možnost otevřít se všemu, co život nabízí.

Těšíme se na setkávání s Vámi!