info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Vaše zkušenosti s našimi produkty (Vironal) - 2009/06

SPRÁVNÁ VOLBA – VIRONAL

Lékař léčí, příroda uzdravuje. Dle mého názoru nejvýstižnější charakteristika produktů Energy. Mnoho let se léčím s astmatem a alergiemi. Dvakrát denně lék v inhalátoru, který zamezuje vzniku zánětů průdušek, další v případě dušnosti, téměř po celý rok tablety proti projevům alergie. Průvodním jevem je soustavná únava, pocit vyčerpanosti, stres a z něj plynoucí deprese a další léky – antidepresiva. Různá odborná vyšetření bez výrazného klinického nálezu. Nakonec beznaděj kam se obrátit o pomoc.
Zasáhla náhoda. Přítel mi půjčil knihu o chronickém únavovém syndromu. Předmluvu k českému vydání napsal pan MUDr. Martin Nouza, CSc. Obrátil jsem se na tuto osobnost se svým problémem a byl jsem pozván k vyšetření do Centra klinické imunologie do Prahy. Při druhé návštěvě po předchozím důkladném vyšetření krve, které neprokázalo jiné fyziologické onemocnění, se mě pan docent dotázal, chci-li se léčit chemickými přípravky klasické medicíny nebo dám-li přednost a důvěru alternativním přírodním produktům. Volba padla na druhou variantu: Vironal 3x denně 9 kapek a  2x denně 1 kapsli Probiosanu.
To vše se odehrálo počátkem jara loňského roku. Nadmíru příznivým výsledkem jsem byl naprosto nadšen. Pravda, první týden užívání se příznaky onemocnění prohloubily, následně však se můj stav rapidně lepšil. Únava a vyčerpání ustoupily, četnosti stavů dušnosti ubývalo, projevy alergií, které mě dosud trápily, se zmírnily až do takové míry, že jsem mohl bez obav vysadit antialergika. Postupně jsem mohl za lékařského dohledu vysadit i antidepresiva. V srpnu po pravidelném vyšetření u plicní specialistky tato konstatovala výrazné zlepšení a mohla mi snížit dosavadní dávkování léků na polovinu.
S dalšími přípravky Energy jsem se následně seznámil nejprve na internetu, kde jsem našel i kontakt na Klub Energy v nedalekém Blížejově. Zde jsem další informace a produkty získal od vedoucí klubu paní Johánkové. Klub spolupracuje též s léčitelkou paní Kročilovou, která diagnostikuje pomocí automatické kresby. Na její doporučení jsem užíval Korolen 4 kapky denně pro zlepšení krevního oběhu (studené ruce a nohy, pocit chladu), ústup bolestí hlavy (CT vyšetření u mne prokázalo ložisko jako příčinu migrény) a hučení v uších. Regalen v dávce 5 kapek denně mi nyní pomáhá upravit trávení a po jeho dobrání budu pokračovat opět Vironalem. Stále se cítím dobře bez výraznějších obtíží, které mě provázely dříve.
Závěrem chci poděkovat odborníkům firmy Energy za skvělé přípravky, které vracejí zdraví pacientům tam, kde klasická medicína již pokulhává.
 
Libor SEBERA, Stanětice
Publikováno: 01. 06. 2009
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací