[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Jak si v létě dobít baterky!

Už je to tady, už je to tady! Nejkrásnější část roku, na kterou se vždy těšíme a která pravidelně uteče jak voda: prázdniny. Nostalgicky sem tam zavzpomínáme na dětství a dva měsíce plné dobrodružství a svobody. Čím jsme ale starší, ne každý z nás vnímá vysoké teploty stejně zvesela jako tenkrát někde u vody a cítíme se občas tak trochu povadle. Přinášíme vám proto pár tipů, jak se v horku osvěžit, dobít baterky (ano, opravdu to pocítíte), mít více elánu i chuti do života, a možná i zeštíhlet. A taky budeme zdravě mlsat!

1. VYZKOUŠEJTE LETNÍ ENERGY DRINK
Začněte horký letní den báječným přírodním „nabíječem“: po snídani si dejte sklenku čerstvé vody, ve které rozmícháte 1 lžičku Organic Goji a Organic Sea Berry. Pokud neholdujete nakyslé chuti, přidejte více Goji a naopak Sea Berry uberte na 1/2 lžičky. Nádherně zlatooranžová barva k létu prostě ladí a vy navíc svému tělu dodáte vše, co v horku potřebuje. Nápoj vás okamžitě osvěží a za krátkou chvíli pocítíte příjemný příliv energie. V případě potřeby si odpoledne nápoj zopakujte. Informace navíc je, že Sea Berry působí jako přírodní antidepresivum. Tak hurá vstříc letním radovánkám!

2. CO TAKHLE DÁT SI …
Tentokrát nebude řeč o špenátu. Co ale takhle dát si nejsilnější a na nutriční látky nejbohatší zelený čaj Organic Matcha? Matcha hravě strčí do kapsy ostatní čajíčky, protože v jediné porci získáte účinné látky jako v deseti šálcích běžného zeleného čaje. Díky ní pocítíte na 3–6 hodin energetickou vzpruhu a spálíte až 4x rychleji tuky než za normálního stavu. Konečně zdravá náhražka kávy, která nepřekyseluje organismus a navíc nás v horku příjemně ochladí!

3. TIPY PRO ŠTÍHLEJŠÍ KŘIVKY
Při pestrém a vyváženém jídelníčku s dostatkem zeleniny i ovoce a pravidelném pohybu (alespoň 30 minut 3x týdně) se skvěle osvědčila Acai Pure, která v této kombinaci efektivně přispívá ke snižování nadváhy. Acai si dopřejte dvakrát denně, například do smoothie nebo jogurtu – viz naše tipy na recepty. Má totiž tu skvělou vlastnost, že přirozeně spaluje nadměrné tukové zásoby, pomáhá při podávání sportovních výkonů a je mimořádná svým stále působícím odstraňováním pocitů únavy. Za zmínku stojí i její prvenství na stupnici ORAC: má nejvyšší hladinu antioxidantů ze všech druhů ovoce! Raw Aguaje zase podporuje přirozenou ženskou krásu, což se (nejen) v létě může hodit: při pravidelném užívání lze zaznamenat formování ženských křivek, zvýšení libida, hustotu a lesk vlasů.

Zdroj Vitae, Ing. ŠTĚPÁNKA GRUBEROVÁ
 

Publikováno: 04. 07. 2018

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.