[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Cítím, že na mě zase něco leze…

To říkáme nejčastěji na podzim a v zimě, kdy začíná chlad a plískanice. Hlava bolí, z nosu teče, plíce se zmítají kašlem, někdy i horečkujeme, a už přemýšlíme, které věci nám utečou, a čím bychom se dali rychle do pořádku.
 
Jenže, přátelé, to už je pozdě. Ne že bychom neměli účinnou pomoc, kombinace Grepofit, Vironal a eventuálně Drags Imun zmůže ledasjakou potvoru, která nás okupuje. Ptejme se však: Nebylo by lépe, abychom prošli celé toto období bez nemoci? A co nám v tom brání ?

Rozeberme si, za jakých okolností můžeme onemocnět. Za prvé tehdy, jsme-li oslabení. Troufám si tvrdit, že nadpoloviční většina populace je v současné době u nás oslabená. Vlivem informačního smogu, chemických látek v potravinách, ovzduší, životním stylem obecně... A za druhé ochoříme tehdy, je-li infekční dávka, která na nás přistane, prostě příliš velká. Tedy stručně řečeno – pokud nám někdo prskne do obličeje.
 
K první možnosti – organismus lze posílit. Můžeme se otužovat, sportovat, chodit ven za každého počasí, pouštět počítač jen na práci, omezit televizi, a když, tak si pečlivě vybírat, na co se díváme, jíst potraviny, jejichž historii známe, hodně se smát, věřit v budoucnost... Pokud máte pocit, že je to příliš velký nárok, přečtěte si tu větu znovu. Opravdu je to tak těžké? Pravdou však zůstává, že civilizační vlivy jsou obrovské.
 
Dopřejme tedy tělu ještě další pomoc. Pestrá strava by měla zabezpečit člověku všechno, co potřebuje. Jenže to, co jíme, je často velmi upravováno, a proto některé vzácné substance v takové potravě chybí. Bodejť by ne, když podle údaje v časopise Zahrádkář to krásné jablko na pultě supermarketu má za sebou až 12 postřiků! Kde potom můžeme hledat vitaminy?
 
A právě proto máme k dispozici Vitaflorin. Komplex vitaminů (bez uměle přidaných minerálů, které by rušily jejich účinek) rostlinného původu. Vyrábí se ze šťáv a plodů vitaminonosných rostlin, jako je rakytník, aloe, granátové jablko, schizandra, kdoulovec, ale také z mateří kašičky, která sama o sobě představuje zcela mimořádný zdroj dobrot.
 
Svým pacientům doporučuji před začátkem podzimu kúru tímto přípravkem a hřeje mě vědomí, že vitaminy v něm obsažené rostly a nebyly vyrobeny. Pokud se tato kúra nasadí spolu s Vironalem, je její účinek ještě podstatně vyšší. Vironal dá imunitnímu aparátu sílu k obraně, rychlým a účelným reakcím a Vitaflorin podpoří sílu našeho těla jako takovou. Právě v této kombinaci se skrývá podpora prevence přenosných onemocnění.
 
Přeji vám, abyste prošli závěrečnou čtvrtinu roku bez úhony.
 
MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ

Publikováno: 14. 09. 2013

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 556
Datum zveřejnění Titulek
29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

16. 03. 2020
Aktuální důležité informace k fungování Energy centra

Přijatá opatření za aktuálního výjimečného stavu.

01. 03. 2020
Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání…

01. 03. 2020
Co dělat, když přijde chřipková vlna?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací