[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Cítím, že na mě zase něco leze…

To říkáme nejčastěji na podzim a v zimě, kdy začíná chlad a plískanice. Hlava bolí, z nosu teče, plíce se zmítají kašlem, někdy i horečkujeme, a už přemýšlíme, které věci nám utečou, a čím bychom se dali rychle do pořádku.
 
Jenže, přátelé, to už je pozdě. Ne že bychom neměli účinnou pomoc, kombinace Grepofit, Vironal a eventuálně Drags Imun zmůže ledasjakou potvoru, která nás okupuje. Ptejme se však: Nebylo by lépe, abychom prošli celé toto období bez nemoci? A co nám v tom brání ?

Rozeberme si, za jakých okolností můžeme onemocnět. Za prvé tehdy, jsme-li oslabení. Troufám si tvrdit, že nadpoloviční většina populace je v současné době u nás oslabená. Vlivem informačního smogu, chemických látek v potravinách, ovzduší, životním stylem obecně... A za druhé ochoříme tehdy, je-li infekční dávka, která na nás přistane, prostě příliš velká. Tedy stručně řečeno – pokud nám někdo prskne do obličeje.
 
K první možnosti – organismus lze posílit. Můžeme se otužovat, sportovat, chodit ven za každého počasí, pouštět počítač jen na práci, omezit televizi, a když, tak si pečlivě vybírat, na co se díváme, jíst potraviny, jejichž historii známe, hodně se smát, věřit v budoucnost... Pokud máte pocit, že je to příliš velký nárok, přečtěte si tu větu znovu. Opravdu je to tak těžké? Pravdou však zůstává, že civilizační vlivy jsou obrovské.
 
Dopřejme tedy tělu ještě další pomoc. Pestrá strava by měla zabezpečit člověku všechno, co potřebuje. Jenže to, co jíme, je často velmi upravováno, a proto některé vzácné substance v takové potravě chybí. Bodejť by ne, když podle údaje v časopise Zahrádkář to krásné jablko na pultě supermarketu má za sebou až 12 postřiků! Kde potom můžeme hledat vitaminy?
 
A právě proto máme k dispozici Vitaflorin. Komplex vitaminů (bez uměle přidaných minerálů, které by rušily jejich účinek) rostlinného původu. Vyrábí se ze šťáv a plodů vitaminonosných rostlin, jako je rakytník, aloe, granátové jablko, schizandra, kdoulovec, ale také z mateří kašičky, která sama o sobě představuje zcela mimořádný zdroj dobrot.
 
Svým pacientům doporučuji před začátkem podzimu kúru tímto přípravkem a hřeje mě vědomí, že vitaminy v něm obsažené rostly a nebyly vyrobeny. Pokud se tato kúra nasadí spolu s Vironalem, je její účinek ještě podstatně vyšší. Vironal dá imunitnímu aparátu sílu k obraně, rychlým a účelným reakcím a Vitaflorin podpoří sílu našeho těla jako takovou. Právě v této kombinaci se skrývá podpora prevence přenosných onemocnění.
 
Přeji vám, abyste prošli závěrečnou čtvrtinu roku bez úhony.
 
MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ

Publikováno: 14. 09. 2013

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.