[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Kombinace pro nápravu škod

Užívání antibiotik bývá častým řešením bakteriálních, ale mnohdy i virových onemocnění. U napadení bakteriemi se tento postup dá ještě pochopit, ale v případě virové infekce jsou antibiotika jen jakousi pojistkou proti hypotetickému riziku sekundární bakteriální infekce. Antibiotika jistě v řadě případů dokázala život zachránit, jsou vhodná pro krizové scénáře a časovou tíseň, ale dlužno říci, že častěji napáchají více škody než užitku.
 
Už samotné slovo antibiotika lze snadno přeložit jako “zaměřené proti životu”, což evokuje oprávněnou pochybnost, vedou-li tyto přípravky opravdu k vyléčení a pevnému zdraví. Ve vojenské paralele, kterou tak ráda používám pro přiblížení toho, co se děje v těle při nákaze, představují antibiotika živelnou ničivou pohromu, která hodí vlastní armádu spolu s nepřítelem do jednoho pytle a zničí všechno bez výjimky. Po antibiotikové tsunami pak zůstane jen zpustošená země, měsíční krajina, kterou je třeba znovu obdělat a osídlit.
 
Stavy a pocity po užívání antibiotik jsou dobře známé – zesláblost, problémy se zažíváním a vyprazdňováním, poševní diskomfort, případně opětovné napadení nějakým dalším nepřátelským kmenem, který zbaběle využívá toho, že slabý organismus nemá ještě vycvičené nové obranné síly, tj. přátelské střevní bakterie, které zodpovídají až za 70% naší nespecifické obranyschopnosti. A tak se tvoří začarovaný kruh, který se podáváním dalších a ještě více a více širokospektrálních antibiotik stále více zamotává. Tak jak z toho ven?

Strategickým řešením je současně s antibiotiky nebo ihned po jejich užívání nasadit Regalen v kombinaci s Probiosanem. Regalen podpoří činnost jater, která jsou zatížená antibiotickou chemií a potřebují pomoci s detoxikací těla od zbytků všech uhynulých buněk.

Játra jsou orgánem, který zodpovídá nejen za čistotu a nezávadnost složení krve, ale i za tvorbu protilátek – specifických obranných sil, které jsou třeba pro správné zacílení na konkrétního vetřelce v případě, že tento prorazil střevní obrannou bariéru. Po užívání antibiotik ale žádná obranná střevní bariéra neexistuje, a tak má nový vetřelec dveře otevřené. A právě v tuto chvíli Probiosan dokáže velmi efektivně dopravit nové osadníky do zpustošené střevní krajiny a tuto obranně významnou bariéru obnovit. Probiosanová kapsle nese kromě samotných bakterií i jejich potravinové zásoby v podobě polysacharidu inulinu a také sladkovodní řasu chlorellu, která celkově zlepší kvalitu střev a schopnost bakterií přežít a rozmnožovat se. Regalen spolu s Probiosanem jsou zaručenou cestou z bludného kruhu antibiotikových smrští a ideální kombinací pro nápravu jimi napáchaných škod.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

Publikováno: 01. 12. 2011

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 556
Datum zveřejnění Titulek
29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

16. 03. 2020
Aktuální důležité informace k fungování Energy centra

Přijatá opatření za aktuálního výjimečného stavu.

01. 03. 2020
Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání…

01. 03. 2020
Co dělat, když přijde chřipková vlna?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací