[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Kombinace pro nápravu škod

Užívání antibiotik bývá častým řešením bakteriálních, ale mnohdy i virových onemocnění. U napadení bakteriemi se tento postup dá ještě pochopit, ale v případě virové infekce jsou antibiotika jen jakousi pojistkou proti hypotetickému riziku sekundární bakteriální infekce. Antibiotika jistě v řadě případů dokázala život zachránit, jsou vhodná pro krizové scénáře a časovou tíseň, ale dlužno říci, že častěji napáchají více škody než užitku.
 
Už samotné slovo antibiotika lze snadno přeložit jako “zaměřené proti životu”, což evokuje oprávněnou pochybnost, vedou-li tyto přípravky opravdu k vyléčení a pevnému zdraví. Ve vojenské paralele, kterou tak ráda používám pro přiblížení toho, co se děje v těle při nákaze, představují antibiotika živelnou ničivou pohromu, která hodí vlastní armádu spolu s nepřítelem do jednoho pytle a zničí všechno bez výjimky. Po antibiotikové tsunami pak zůstane jen zpustošená země, měsíční krajina, kterou je třeba znovu obdělat a osídlit.
 
Stavy a pocity po užívání antibiotik jsou dobře známé – zesláblost, problémy se zažíváním a vyprazdňováním, poševní diskomfort, případně opětovné napadení nějakým dalším nepřátelským kmenem, který zbaběle využívá toho, že slabý organismus nemá ještě vycvičené nové obranné síly, tj. přátelské střevní bakterie, které zodpovídají až za 70% naší nespecifické obranyschopnosti. A tak se tvoří začarovaný kruh, který se podáváním dalších a ještě více a více širokospektrálních antibiotik stále více zamotává. Tak jak z toho ven?

Strategickým řešením je současně s antibiotiky nebo ihned po jejich užívání nasadit Regalen v kombinaci s Probiosanem. Regalen podpoří činnost jater, která jsou zatížená antibiotickou chemií a potřebují pomoci s detoxikací těla od zbytků všech uhynulých buněk.

Játra jsou orgánem, který zodpovídá nejen za čistotu a nezávadnost složení krve, ale i za tvorbu protilátek – specifických obranných sil, které jsou třeba pro správné zacílení na konkrétního vetřelce v případě, že tento prorazil střevní obrannou bariéru. Po užívání antibiotik ale žádná obranná střevní bariéra neexistuje, a tak má nový vetřelec dveře otevřené. A právě v tuto chvíli Probiosan dokáže velmi efektivně dopravit nové osadníky do zpustošené střevní krajiny a tuto obranně významnou bariéru obnovit. Probiosanová kapsle nese kromě samotných bakterií i jejich potravinové zásoby v podobě polysacharidu inulinu a také sladkovodní řasu chlorellu, která celkově zlepší kvalitu střev a schopnost bakterií přežít a rozmnožovat se. Regalen spolu s Probiosanem jsou zaručenou cestou z bludného kruhu antibiotikových smrští a ideální kombinací pro nápravu jimi napáchaných škod.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

Publikováno: 01. 12. 2011

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.