[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání je psychika.

DECH JAKO ŽIVOTNÍ ESENCE

Dech je více než nutnost k přežití. Je to život. Správné dýchání masíruje vnitřní orgány, okysličuje krev a omlazuje. Pomáhá nám vydýchávat každodenní situace, které život přináší. V dnešní době máme tendenci dech zatajovat, například když chceme někomu říct pravdu do očí…

Platí jednoduchá rovnice. Čím lépe dýcháme, tím více si věříme a odoláváme stresu. Pokud začneme mělčeji dýchat, snižuje se naše sebedůvěra. Stres nás více ovlivňuje, občas zatajujeme dech, který se zhoršuje. Tím si méně věříme a dostáváme se do začarovaného kruhu. Další příčinou nekvalitního dechu je nerovnováha v dávání a přijímání. Staráme se více o druhé než o sebe, dýcháme za druhé. Ztrácíme hodně energie, která nám chybí. Nekvalitní dech bere z těla život. Chřadneme, stárneme, psychicky se rozkládáme.

Pochopení významu dechu a jeho léčebných účinků nám pomůže znova se nadechnout. Vědomé a plné dýchání nás může velmi rychle uzdravit a posunout dopředu na duchovní cestě. Učme se správně dýchat a nezadržovat dech! Je vhodné naučit se bráničnímu dýchání, které umožní zapojit celou kapacitu plic, i každičkou buňku v těle. Začněme dech prožívat. Neberme dýchání jen jako nutnost, je to skvělý léčitel. Umí povzbudit, rozproudit, ozdravit vnitřní orgány, vypustit emoce ze střev, uvolnit krční páteř a mnoho dalšího.

Hluboké dýchání nám dává klid. Máte strach, jste neklidní, nervózní, unavení či bez nálady? Zhluboka se nadechněte a představujte si, jak se vám buňky plní bílou energií. Při dlouhém výdechu vyfoukněte vše, co vám „bere dech“. Toto meditační cvičení můžete praktikovat kdekoliv. Plíce také podpoříte potravinami (např. cibule, jablka, chilli, zázvor).

DROSERIN

Bylinný krém Droserin harmonizuje energetickou dráhu plic, střev, srdce, jater a žaludku. Emočně k drahám patří úzkost, neklid a pláč. Používáním přípravku se můžete vyhnout respiračním onemocněním, ke kterým jsme náchylnější v zimním období. Alespoň dvakrát denně si s ním potírejte hrudník a dutiny pro lepší dýchání. Pokud už vás nemoc dostala do postele, Droserin vám pomůže rychle se vrátit zpět do života.

Dech v zimě omezuje také rýma spojená s odřeným nosem a opary v oblasti nosních dírek. Krém můžete aplikovat nejen kolem nosu, ale i na narušenou vnitřní sliznici. Navíc čichání éterických silic v kombinaci s mazáním krku a hrudníku zlepší funkci hlasivek, podpoří vykašlávání a uleví od škrábání v krku.

Oslabená dráha plic a tím zhoršené dýchání je spojeno s bolestmi v jamce klíční kosti, ramenou a zápěstí. Objevuje se suchá, drsná kůže, ekzémy a šupinatá vyrážka. Potírejte si proto Droserinem dlaně, plosky nohou, šíji a suchá místa. Můžete jej používat i jako ochranný krém proti větru a mrazu.

Nedostatečné dýchání snižuje funkci imunitního systému, jehož sídlo je ve střevech. Oslabená dráha střev vede k plynatosti, nafouknutému břichu, střevním potížím, bolesti zubů a dolní čelisti. Droserin aplikujte na břicho, čelo, čelist a bod pod nosem.

Pro harmonizaci i při akutních stavech si přípravek rozpusťte ve vodě a dopřejte si koupel nohou. Skrze reflexní plošky se léčivá energie dostane všude, kde je třeba.

Pro maximální účinnost krému využijte orgánové hodiny. Plíce jsou aktivní od 3 do 5 hodin ráno a střeva od 5 do 7 hodin (zimního času).

 

Přeji Vám zdravé časy s Droserinem,

ILONA JANČIOVÁ

Publikováno: 01. 03. 2020

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 560
Datum zveřejnění Titulek
23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací