[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

NOVINKA č. 3: Water balance

Do třetice všeho nejlepšího?

To je na každém z nás, nicméně pro mnohé ženy by tomu tak mohlo být. V pořadí druhá pleťová voda v nabídce Energy, WATER BALANCE, má svou výraznou osobitost. Je kombinací hydrolátů z Cistu ladanifer a Levandule ouškaté (Lavandula stoechas). Pryskyřice z Cistu ladanifer, někdy také známého jako labdanum, je zdrojem jak esenciálního oleje, tak při něm vznikajícího hydrolátu.

Účinky tohoto Cistu rozhodně stojí za zmínku:
- na fyzické úrovni se vyznačuje svými antivirovými, antibakteriálními, antiinfekčními, protizánětlivými účinky a svou schopností zastavovat krvácení. Je tedy vhodný pro zklidnění jakkoli problematické pleti. Zároveň pleť zpevňuje a stimuluje.
- Na úrovni psychiky působí antidepresivně, harmonizuje emoce a snižuje stres a napětí. Pryskyřice i esenciální olej z Cistu ladanifer jsou vyhledávanými průvodci pro meditační praxi- jejich silně uzemňující vůně pomáhá mimo jiné při uvědomění sebe sama a pocitu pevné půdy pod nohama. Vůně Cistu je odborníky považována za jednu z nejkomplexnějších- proměňuje se a vyvíjí, přičemž si zachovává svou hlubokou a tajemnou kvalitu.

Levandule ouškatá k tomu přispívá se svým silně uklidňujícím působením na tělo i na mysl. Pomáhá při nespavosti, úzkostech, depresi, stresu, migréně… Kromě svých antiseptických, antibakteriálních či protizánětlivých kvalit, napomáhá hojení pokožky a jejímu zklidnění.

Sečteno a podtrženo, máme pro vás pleťovou vodu, která je zklidňujícím a hojivým balzámem na jedné straně a působivou aromaterapeutickou čarodějkou na straně druhé. Její vůně totiž není při prvním setkání prvoplánově líbivá… ale je dostatečně podmanivá, aby vás vtáhla k prozkoumávání všech svých odstínů a zákoutí. Je tajemná, hluboká, proměnlivá… jako esence ženy.

Publikováno: 25. 10. 2019

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…