[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

NOVINKA č. 2: Spiron Air

Pokud Vám chyběl Spiron v podobě kapalné směsi éterických olejů, pak můžete slavit- přesně to je Spiron Air. Obsahově identická směs, stejná vůně, pouze jiná podoba pro více variant použití.

A z jakých to esenciální olejů se Spiron / Spiron Air skládá?

MYRHOVÝ OLEJ: podporuje hojení, má antiseptické, antidepresivní a sedativní účinky, usnadňuje vykašlávání. Používá se při zánětu dutin, rýmě, bronchitidě, při krční infekci a také při kuřáckém kašli.
SANTALOVÝ OLEJ: má antidepresivní, sedativní, analgetický a afrodiziakální účinek, odstraňuje nervové napětí, potlačuje křeče. Používá se při nachlazení, bolestech v krku, bronchitidě, kataru horních cest dýchacích. Působí proti streptokokům, stafylokokům a na Mycobacterium tuberculosis.
LEVANDULOVÝ OLEJ: stimuluje srdce, tonizuje, uklidňuje, je antiseptický, antitoxický, analgetický a velmi hojivý. Používá se při migrénách, depresi, nespavosti, hysterii, při nervovém vyčerpání, chřipce, bronchitidě, laryngitidě a vysokém krevním tlaku. Kromě toho urychluje regeneraci tkání.
MÁTOVÝ OLEJ: celkově stimuluje a osvěžuje, povzbuzuje mozkovou činnost, stimuluje srdce, usnadňuje dýchání a tiší bolesti hlavy. Je antiseptický, antispazmatický, analgetický a protizánětlivý. Používá se při chřipkách, zánětech dutin, vysoké horečce, při astmatu, tuberkulóze, slabosti a únavě.
EUKALYPTOVÝ OLEJ: používá se při nachlazení, chřipce, kašli, bronchitidě, horečce, migréně. Patří k nejlepším antiseptikům. Podporuje koncentraci a činnost srdce.
MEDUŇKOVÝ OLEJ: je vhodný při všech nervových poruchách a bolestech hlavy, ulevuje při melancholii a srdeční neuróze. Snižuje krevní tlak, hojí a působí antispazmaticky na průdušky. Užívá se pro posílení nervů, při vysoké horečce, nespavosti, při astmatu a depresi.
KAFROVÝ OLEJ: má antispazmatické, analgetické, antidepresivní a sedativní účinky. Snižuje horečku, vysoký krevní tlak, hojí, stimuluje činnost srdce, dýchání a krevní oběh. Užívá se při nachlazení, zápalu plic a jiných infekčních nemocech. Harmonizuje organismus.
KADIDLOVNÍKOVÝ OLEJ: příznivě ovlivňuje hojení sliznic, působí sedativně, čistí vzduch. Velmi dobře účinkuje při kašli, katarech, laryngitidě, dýchavičnosti a nachlazení.
TÚJOVÝ OLEJ: pomáhá při astmatických potížích. Je sedativní, příznivě účinkuje na játra, tlumí nervové záněty, má kancerostatický, protiplísňový a protivirový efekt.
SMRKOVÝ OLEJ: stimuluje činnost mozkové kůry a uklidňuje. Používá se při onemocněních dýchacích cest, např. při kašli, zápalu plic, dále při chřipce a nachlazení.
LEMONGRASSOVÝ OLEJ: napomáhá koncentraci, povzbuzuje při vyčerpání, osvěžuje, čistí vzduch. Je lehce antidepresivní, hojivý a pomáhá proti virům způsobujícím chřipková onemocnění.

Není nad to mít svou oblíbenou vůni vždy po ruce, nemyslíte? 

Publikováno: 25. 10. 2019

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.