[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Kdo žádá, bude mu dáno, kdo klepe, bude mu otevřeno

V paláci jménem Peralgin získá podporu každý, kdo do něj vstoupí. Je možné tu zanechat všechny své problémy a dát se hýčkat hřejivým teplem perily, brutnáku, vinné révy, housenice a kozlíku. Všechny tyto látky konejší nervový a cévní systém a zlepšují kapacitu plic. Upravují hormonální hladiny, vyrovnávají tlaky, snižují stresy a celkově podporují.

POMOC PŘI BEZMOCI
Lazebníci z paláce Peralgin jsou opravdu těmi nejlepšími pomocníky, když se cítíme bezmocní a slabí. Vyčerpaní a depresivní z pocitu, že to už nemůžeme zvládnout. V takových chvílích všechno bolí a natéká, problémy se zvětšují, buší nám srdce, špatně se nám dýchá a cítíme, že někudy nám uniká energie. Bolesti hlavy, chronická únava, ranní nevolnost, alergické projevy a celá řada dalších psychosomatických obtíží má kořen právě v tomto pocitu: nestojím za to, nejsem dost dobrý, nemám na to… V takových chvílích hledáme přirozeně pomoc, chceme, aby se o nás někdo staral a věnoval nám svou pozornost. Pokud se nám podaří z tohoto zoufalého pocitu neonemocnět, alespoň voláme kamarádkám ve snaze získat trochu podpory, odkudkoli to jen jde. Znáte to.

MÁŠ NA TO!
Peralgin je laskavou pomocí právě pro tyto případy, nesoudí, nehodnotí, dodá energii a zajistí ochranu. Jakoby říkal: „Neboj, postarám se o tebe. Jsem s tebou.“ Harmonizuje hormonální a nervový systém a obdivuhodně dodává energii. Je velice vhodný pro děti, které se cítí jakýmkoli způsobem oslabené. Je léčitelem nízkého sebevědomí, protože má příznivý vliv na podporu a vnímání vlastní vnitřní síly, a pomáhá tak zvládat náročná životní období (1 kapsle 1–2x denně). A pokud se obáváte nočních můr, nechte se hlídat Peralginem i v noci (1 kapsle na noc). Osobně mám zkušenost, že dávkování může být i vyšší, po 2 kapslích.

JEDNOU TO POMINE
Jednou to přebolí, ať je to cokoli... jak zpívá Radůza ve své geniální písni. Nic opravdu navěky není a problémy jsou zkrátka nezbytným kořením každého dne. Čelit jim a překonávat je, toť výzva pro každého z nás. Na drobných každodennostech i opravdu velkých problémech se ukazuje, kdo jsme, jakou máme energii a nakolik věříme své vlastní síle. Je dobré vědět, že v tom nejsme sami. Všichni se potýkáme s tím či oním a pro vědomí toho, že vše není tak horké a že nad každou spálenou krajinou stejně nakonec ráno vyjde slunce, s tím nám může Peralgin nenápadně pomoci. Tak nenápadně, že si budeme myslet, že je to naše práce a naše zásluha, a tak to má být. „Věř si!“ šeptá Peralgin a u toho poctivě uvolňuje cévy, nervy a startuje nekonečné řetězce léčebných reakcí. Budete cítit oporu v zádech, budete se moci klidně nadechnout. Taaaaaaaaak!

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

Publikováno: 15. 03. 2018

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 556
Datum zveřejnění Titulek
29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

16. 03. 2020
Aktuální důležité informace k fungování Energy centra

Přijatá opatření za aktuálního výjimečného stavu.

01. 03. 2020
Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání…

01. 03. 2020
Co dělat, když přijde chřipková vlna?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací