[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Kdo žádá, bude mu dáno, kdo klepe, bude mu otevřeno

V paláci jménem Peralgin získá podporu každý, kdo do něj vstoupí. Je možné tu zanechat všechny své problémy a dát se hýčkat hřejivým teplem perily, brutnáku, vinné révy, housenice a kozlíku. Všechny tyto látky konejší nervový a cévní systém a zlepšují kapacitu plic. Upravují hormonální hladiny, vyrovnávají tlaky, snižují stresy a celkově podporují.

POMOC PŘI BEZMOCI
Lazebníci z paláce Peralgin jsou opravdu těmi nejlepšími pomocníky, když se cítíme bezmocní a slabí. Vyčerpaní a depresivní z pocitu, že to už nemůžeme zvládnout. V takových chvílích všechno bolí a natéká, problémy se zvětšují, buší nám srdce, špatně se nám dýchá a cítíme, že někudy nám uniká energie. Bolesti hlavy, chronická únava, ranní nevolnost, alergické projevy a celá řada dalších psychosomatických obtíží má kořen právě v tomto pocitu: nestojím za to, nejsem dost dobrý, nemám na to… V takových chvílích hledáme přirozeně pomoc, chceme, aby se o nás někdo staral a věnoval nám svou pozornost. Pokud se nám podaří z tohoto zoufalého pocitu neonemocnět, alespoň voláme kamarádkám ve snaze získat trochu podpory, odkudkoli to jen jde. Znáte to.

MÁŠ NA TO!
Peralgin je laskavou pomocí právě pro tyto případy, nesoudí, nehodnotí, dodá energii a zajistí ochranu. Jakoby říkal: „Neboj, postarám se o tebe. Jsem s tebou.“ Harmonizuje hormonální a nervový systém a obdivuhodně dodává energii. Je velice vhodný pro děti, které se cítí jakýmkoli způsobem oslabené. Je léčitelem nízkého sebevědomí, protože má příznivý vliv na podporu a vnímání vlastní vnitřní síly, a pomáhá tak zvládat náročná životní období (1 kapsle 1–2x denně). A pokud se obáváte nočních můr, nechte se hlídat Peralginem i v noci (1 kapsle na noc). Osobně mám zkušenost, že dávkování může být i vyšší, po 2 kapslích.

JEDNOU TO POMINE
Jednou to přebolí, ať je to cokoli... jak zpívá Radůza ve své geniální písni. Nic opravdu navěky není a problémy jsou zkrátka nezbytným kořením každého dne. Čelit jim a překonávat je, toť výzva pro každého z nás. Na drobných každodennostech i opravdu velkých problémech se ukazuje, kdo jsme, jakou máme energii a nakolik věříme své vlastní síle. Je dobré vědět, že v tom nejsme sami. Všichni se potýkáme s tím či oním a pro vědomí toho, že vše není tak horké a že nad každou spálenou krajinou stejně nakonec ráno vyjde slunce, s tím nám může Peralgin nenápadně pomoci. Tak nenápadně, že si budeme myslet, že je to naše práce a naše zásluha, a tak to má být. „Věř si!“ šeptá Peralgin a u toho poctivě uvolňuje cévy, nervy a startuje nekonečné řetězce léčebných reakcí. Budete cítit oporu v zádech, budete se moci klidně nadechnout. Taaaaaaaaak!

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

Publikováno: 15. 03. 2018

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…