[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Korolen: zapalovač pochodní

Každý v sobě máme pochodeň, kterou toužíme zažehnout. Toužíme zahořet a jít za svými sny, vložit celé své srdce do čisté krásy seberealizace. Někde hluboko uvnitř víme, kudy vede cesta našeho srdce, protože nám na ni svítí ona pověstná záře boží jiskry v každém z nás.

Máte potenciál

Povětšinou se ale nejrůznějšími způsoby brzdíme, přestože cítíme svůj nevyužitý potenciál. Mučí nás to a doslova vnitřně spaluje. Svůj vnitřní Oheň jsme namířili proti sobě a stali jsme se svými vlastními otroky. Honíme se pak za uznáním, za úspěchem, a přestože dosahujeme výkonu, nenacházíme uspokojení, jsme zaplaveni iluzemi, domněnkami a naše energie je roztříštěná. Pokud znáte ten stav, kdy máte pocit, že se nemůžete zastavit, a přesto máte kolem sebe spoustu nedokončené práce, ztrácíte vůli i víru, pak dávejte dobrý pozor… začněte užívat Korolen. Nebo začněte tančit. Nebo raději obojí…

Koncentrujte svoji energii na to, čím chcete být

Korolen je lékem pro ty, kteří se potřebují zastavit, aby pochopili, že ten poklad, který tolik toužebně hledají, se ukrývá v nich samých. Korolen dokáže zaostřit koncentraci na skutečné životní priority. Překotnost, netrpělivost a sklony k entropickému chaosu dokáže Korolen usměrnit tím, že koncentruje naši tvořivou energii. Pokud ucítíte tep života uvnitř sebe, nic vás už nezastaví a uvěříte, že právě vy můžete vykvést a svojí krásou prozářit celý vesmír.

Oheň míří k Nebi

Korolen náleží v pentagramu prvku Oheň a je to právě on, kterému vděčíme za životní motivaci a chuť jít vpřed, zdolávat překážky a zbořit všechny hranice. Oheň má průraznou naostřenou sílu jangu, a pokud ho v sobě máme, jsme v těsném kontaktu s archetypální tvořivou energií, která přes chodidla stoupá po páteři a nutí nás tančit, řvát, prožívat vášeň. Když máte v sobě Oheň, cítíte to, je to příjemný pocit. Stejně jako po protancovaném víkendu, i po Korolenu se vám může rozsvítit a je dost možné, že si uvědomíte, že jste přišli na tuhle planetu proto, abyste prostě žili a ucítili ten nepopsatelně sladký pocit propojení s krásou všeho stvořeného. To je Oheň duchovního zření a směřování, kam jinam než k Osvícení.

Pusťte Oheň ven

Korolen má opravdu mistrovské schopnosti rozjasnit mysl, působí proti depresi, ale především ruší sklony ke všem závislostním vzorcům chování. Zprůchodňuje tělo pro proudění životní energie a odstraňuje všechny balasty. Pomáhá pochopit, že to Já jsem tím zdrojem lásky a krásy… zkuste si to říkat před spaním, a pokud vás trápí usínání, kápněte si jednu kapku Korolenu pod jazyk, pomůže vám usnout, protože zklidní vaši mysl. Ze stejného důvodu pomáhá při zdolávání všech zkoušek a výzev. Před otevřeným srdcem a zářícíma očima totiž všechny překážky padají samy.
 
Mgr. Tereza Viktorová

Publikováno: 09. 11. 2016

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 560
Datum zveřejnění Titulek
23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací