[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Korolen: zapalovač pochodní

Každý v sobě máme pochodeň, kterou toužíme zažehnout. Toužíme zahořet a jít za svými sny, vložit celé své srdce do čisté krásy seberealizace. Někde hluboko uvnitř víme, kudy vede cesta našeho srdce, protože nám na ni svítí ona pověstná záře boží jiskry v každém z nás.

Máte potenciál

Povětšinou se ale nejrůznějšími způsoby brzdíme, přestože cítíme svůj nevyužitý potenciál. Mučí nás to a doslova vnitřně spaluje. Svůj vnitřní Oheň jsme namířili proti sobě a stali jsme se svými vlastními otroky. Honíme se pak za uznáním, za úspěchem, a přestože dosahujeme výkonu, nenacházíme uspokojení, jsme zaplaveni iluzemi, domněnkami a naše energie je roztříštěná. Pokud znáte ten stav, kdy máte pocit, že se nemůžete zastavit, a přesto máte kolem sebe spoustu nedokončené práce, ztrácíte vůli i víru, pak dávejte dobrý pozor… začněte užívat Korolen. Nebo začněte tančit. Nebo raději obojí…

Koncentrujte svoji energii na to, čím chcete být

Korolen je lékem pro ty, kteří se potřebují zastavit, aby pochopili, že ten poklad, který tolik toužebně hledají, se ukrývá v nich samých. Korolen dokáže zaostřit koncentraci na skutečné životní priority. Překotnost, netrpělivost a sklony k entropickému chaosu dokáže Korolen usměrnit tím, že koncentruje naši tvořivou energii. Pokud ucítíte tep života uvnitř sebe, nic vás už nezastaví a uvěříte, že právě vy můžete vykvést a svojí krásou prozářit celý vesmír.

Oheň míří k Nebi

Korolen náleží v pentagramu prvku Oheň a je to právě on, kterému vděčíme za životní motivaci a chuť jít vpřed, zdolávat překážky a zbořit všechny hranice. Oheň má průraznou naostřenou sílu jangu, a pokud ho v sobě máme, jsme v těsném kontaktu s archetypální tvořivou energií, která přes chodidla stoupá po páteři a nutí nás tančit, řvát, prožívat vášeň. Když máte v sobě Oheň, cítíte to, je to příjemný pocit. Stejně jako po protancovaném víkendu, i po Korolenu se vám může rozsvítit a je dost možné, že si uvědomíte, že jste přišli na tuhle planetu proto, abyste prostě žili a ucítili ten nepopsatelně sladký pocit propojení s krásou všeho stvořeného. To je Oheň duchovního zření a směřování, kam jinam než k Osvícení.

Pusťte Oheň ven

Korolen má opravdu mistrovské schopnosti rozjasnit mysl, působí proti depresi, ale především ruší sklony ke všem závislostním vzorcům chování. Zprůchodňuje tělo pro proudění životní energie a odstraňuje všechny balasty. Pomáhá pochopit, že to Já jsem tím zdrojem lásky a krásy… zkuste si to říkat před spaním, a pokud vás trápí usínání, kápněte si jednu kapku Korolenu pod jazyk, pomůže vám usnout, protože zklidní vaši mysl. Ze stejného důvodu pomáhá při zdolávání všech zkoušek a výzev. Před otevřeným srdcem a zářícíma očima totiž všechny překážky padají samy.
 
Mgr. Tereza Viktorová

Publikováno: 09. 11. 2016

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…