[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Visage serum – BOTOXOVÝ EFEKT V KAPCE RŮŽOVÉ ESENCE

V kosmetické terminologii představuje sérum nejvyšší kategorii péče o pleť. Visage serum z kosmetické řady Beauty Energy je cenný komplex účinných, koncentrovaných a patentovaných přírodních látek, které revitalizují, hydratují a omlazují pokožku.
 
Arganový olej
Je hlavní a jedinou nosnou složkou Visage sera. Pro svůj vysoký obsah skvalenu a vitaminu E má velice dobré vyživující a liftingové účinky. Jeho specialitou je hojení i starších jizev.
 
Helixin®
Patentovaná složka Energy, proteinový výtažek z hlemýždího kaviáru. Obsahuje celou řadu vitaminů a minerálů, množství aminokyselin a fosfolipidů. Proteiny jsou základní stavební látkou pro tkáně, podporují buněčnou obnovu a aktivují přirozenou regeneraci. V kůži Helixin® vytváří bariéru, pomáhá chránit kolagen před degradací a zároveň stimuluje tvorbu kolagenu nového. Zmírňuje přirozenou ztrátu vody a zajišťuje, aby pokožka zůstala dlouho svěží a mladá. 
 
Vermesin®
Další jedinečnou patentovanou složkou Visage sera je enzymatická frakce kalifornských dešťovek Vermesin®. Enzymy mají schopnost pronikat hluboko do pokožky a podporovat vstřebávání účinných látek. Vermesin® urychluje proces hojení a regenerace. Napomáhá rozpouštět usazeniny v cévách a proto je vhodný i k ošetření kuperózní pleti.
 
Aloe vera
Je to léčivá, dužnatá rostlina. Vzhledem připomíná kaktus, v “příbuzenském vztahu” je ale spíše s cibulí či chřestem. Výtažek z aloe vera, který byl použit do Visage sera, má pH velice podobné pH lidské pokožky, na kterou má účinek zklidňující (zmírňuje svědění) a hydratační.
 
Esence
Visage serum obsahuje nejvíce éterických olejů ze všech kosmetických produktů Beauty Energy.
Růže damašská – přírodně a bez jedů (přírodní botox) vyplňuje vrásky zevnitř, zchlazuje a hydratuje pleť.
Geránium – podporuje tvorbu androgenu a estrogenu.
Bigarádie – rozprostírá energii čchi.
Cypřiš – podporuje mikrocirkulaci krve, zpevňuje pleť i cévní stěnu.
Vanilka – uklidňuje nervovou soustavu.
Ylang ylang se získává parovodní destilací žlutých květů kanangy vonné (Cananga odorata). Je vhodný pro každý typ pleti, protože upravuje produkci kožního mazu a hydratuje pokožku. Esence ylangu se používá při výrobě luxusních parfémů, kde tvoří spodní podtón a fixátor vůně.
 
Účinky
Visage serum má silný vyživující a regenerační efekt. Pleť omlazuje, rozjasňuje a navrací jí pevnost a pružnost. Esence růže napomáhá zjemnění vrásek a celkové hydrataci pleti. Sérum příznivě působí na všechny stupně tvorby pigmentace.
 
Způsob použití
Při výrobě Visage sera nebyl použit žádný emulgátor, a proto je třeba obsah lahvičky dobře protřepat, aby se spojil olej s vodní složkou Helixinu® a Vermesinu®. Visage serum nanášejte na pokožku poklepem, lépe se vstřebá. Doporučujeme používat je 2x týdně v kombinaci s pěsticími krémy Renove.

Publikováno: 05. 01. 2017

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.