[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Imunosan hází záchranný kruh

Stojím již 3 hodiny na jízdárně, kolem mě krouží děti na koních a já jsem úplně a dokonale promrzlá. Jediné, po čem toužím, je křeslo u krbu, lavor horké vody s trochou Balneolu a svařák. I tak je mi jasné, že se o mě brzy začne pokoušet nějaká potvora, která chytře využije prochlazení a následného oslabení a pokusí se mě přemoci. Přemýšlím, co by tak asi pomohlo, a napadá mě obvyklá spása – Imunosan.
 
IMUNITNÍ SYSTÉM MÁ ÚKOLŮ VÍC NEŽ DOST
 
Jak již název Imunosan napovídá, jde o produkt pracující s imunitou. Imunita má několik složek. Jedná se o složku “rychlého nasazení”, která reaguje okamžitě na útok infekční nebo jinou cizorodou látkou. K místu, které je napadené, ihned směřují bílé krvinky, které jej čistí, zvyšuje se horečka, aby se jim rychleji putovalo a lépe pracovalo. Pokud se organismus už s daným problémem setkal, je reakce maximálně cílená. To znamená, že celý imunitní systém pak pracuje s největší mírou přesnosti a s nejmenším možným výdejem energie. Po rychlé první reakci dochází ke zpřesňování obrany. A také k zapamatování si toho, jak celá interakce probíhala. Při novém setkání se stejným problémem se vše odehrává rychleji.
 

Stejně důležité jako něco spustit, je udržet to pod kontrolou a zavčas děj stopnout. Takže existuje více mechanismů, které říkají imunitě “už dost, konči” a které, když nefungují, způsobují vznik autoimunitních onemocnění. A alergie? To jsou zase přehnané reakce na docela normální věci, jako třeba kočičí chlupy apod.
 

Imunita se zabývá nejenom obranou vůči infekcím, ale také vůči chemickým látkám, záření, likviduje poškozené buňky našeho organismu… prostě šíře jejího záběru je obdivuhodná.
 

Jenže: je závislá na tolika faktorech! Na psychice, na síle celého těla, na trénovanosti imunitního aparátu…

VŠEHO AKORÁT


Proto je situace popsaná v úvodu průšvih. Prochlazení odebere tělu hodně síly a ta pak v obraně citelně chybí. Imunosan je vhodný proto, že doplňuje celkově sílu člověka, podporuje jeho schopnost se účinně bránit, vychytává tzv. volné radikály. Ty jsou naší daní za to, že máme velmi rychle a pružně fungující metabolismus na principu oxidace. Volné radikály jsou zplodiny a mají tu nepříjemnou vlastnost, že dokážou poškodit genetickou informaci v buňce. Naštěstí existují opravné prostředky, kterými dá tělo znovu vše do pořádku, ale i ty se mohou vyčerpat. A to je chvíle pro Imunosan, který obsahuje tzv. vychytávače volných radikálů. Jeho účinek je tedy víceúrovňový. Podpoří rychlost a přesnost imunitních reakcí, odstraní volné radikály, doplní celkovou sílu člověka.


Jenže je zde ještě celá řada jeho složek, které pracují trochu jinde a jinak. Ochraňují jaterní buňky před poškozením, zlepšují práci jater, a tím i detoxikační schopnost organismu, uklidňují přestřelené alergické reakce, přibrzďují imunitu tam, kde pokračuje v práci již destruktivním – tedy příliš dlouho přetrvávajícím – způsobem. V lidském těle totiž platí pravidlo: všeho akorát. Imunosan je produkt, který dostává imunitní reakce do správných kolejí.


VYLEPŠENÍ


Jistou drobnou nevýhodou Imunosanu byl obsah sóji. Na ni je dnes totiž řada lidí alergická. Proto byla intenzivně hledána cesta, jak se jí vyhnout. Vznikl inovovaný produkt v tvrdých průhledných želatinových kapslích, který je bez jakýchkoliv aditiv, plnidel či přidaných přísad (včetně sóji). A když už se inovovalo, tak pořádně – nový Imunosan obsahuje o 30 % více účinných látek, což už je opravdu znát!


Takže hned, jak přijdu domů z jízdárny, jej vyzkouším. Přeji vám v roce 2017 všeho “akorát”.


MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ
 

Publikováno: 02. 02. 2017

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.