[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Imunosan hází záchranný kruh

Stojím již 3 hodiny na jízdárně, kolem mě krouží děti na koních a já jsem úplně a dokonale promrzlá. Jediné, po čem toužím, je křeslo u krbu, lavor horké vody s trochou Balneolu a svařák. I tak je mi jasné, že se o mě brzy začne pokoušet nějaká potvora, která chytře využije prochlazení a následného oslabení a pokusí se mě přemoci. Přemýšlím, co by tak asi pomohlo, a napadá mě obvyklá spása – Imunosan.
 
IMUNITNÍ SYSTÉM MÁ ÚKOLŮ VÍC NEŽ DOST
 
Jak již název Imunosan napovídá, jde o produkt pracující s imunitou. Imunita má několik složek. Jedná se o složku “rychlého nasazení”, která reaguje okamžitě na útok infekční nebo jinou cizorodou látkou. K místu, které je napadené, ihned směřují bílé krvinky, které jej čistí, zvyšuje se horečka, aby se jim rychleji putovalo a lépe pracovalo. Pokud se organismus už s daným problémem setkal, je reakce maximálně cílená. To znamená, že celý imunitní systém pak pracuje s největší mírou přesnosti a s nejmenším možným výdejem energie. Po rychlé první reakci dochází ke zpřesňování obrany. A také k zapamatování si toho, jak celá interakce probíhala. Při novém setkání se stejným problémem se vše odehrává rychleji.
 

Stejně důležité jako něco spustit, je udržet to pod kontrolou a zavčas děj stopnout. Takže existuje více mechanismů, které říkají imunitě “už dost, konči” a které, když nefungují, způsobují vznik autoimunitních onemocnění. A alergie? To jsou zase přehnané reakce na docela normální věci, jako třeba kočičí chlupy apod.
 

Imunita se zabývá nejenom obranou vůči infekcím, ale také vůči chemickým látkám, záření, likviduje poškozené buňky našeho organismu… prostě šíře jejího záběru je obdivuhodná.
 

Jenže: je závislá na tolika faktorech! Na psychice, na síle celého těla, na trénovanosti imunitního aparátu…

VŠEHO AKORÁT


Proto je situace popsaná v úvodu průšvih. Prochlazení odebere tělu hodně síly a ta pak v obraně citelně chybí. Imunosan je vhodný proto, že doplňuje celkově sílu člověka, podporuje jeho schopnost se účinně bránit, vychytává tzv. volné radikály. Ty jsou naší daní za to, že máme velmi rychle a pružně fungující metabolismus na principu oxidace. Volné radikály jsou zplodiny a mají tu nepříjemnou vlastnost, že dokážou poškodit genetickou informaci v buňce. Naštěstí existují opravné prostředky, kterými dá tělo znovu vše do pořádku, ale i ty se mohou vyčerpat. A to je chvíle pro Imunosan, který obsahuje tzv. vychytávače volných radikálů. Jeho účinek je tedy víceúrovňový. Podpoří rychlost a přesnost imunitních reakcí, odstraní volné radikály, doplní celkovou sílu člověka.


Jenže je zde ještě celá řada jeho složek, které pracují trochu jinde a jinak. Ochraňují jaterní buňky před poškozením, zlepšují práci jater, a tím i detoxikační schopnost organismu, uklidňují přestřelené alergické reakce, přibrzďují imunitu tam, kde pokračuje v práci již destruktivním – tedy příliš dlouho přetrvávajícím – způsobem. V lidském těle totiž platí pravidlo: všeho akorát. Imunosan je produkt, který dostává imunitní reakce do správných kolejí.


VYLEPŠENÍ


Jistou drobnou nevýhodou Imunosanu byl obsah sóji. Na ni je dnes totiž řada lidí alergická. Proto byla intenzivně hledána cesta, jak se jí vyhnout. Vznikl inovovaný produkt v tvrdých průhledných želatinových kapslích, který je bez jakýchkoliv aditiv, plnidel či přidaných přísad (včetně sóji). A když už se inovovalo, tak pořádně – nový Imunosan obsahuje o 30 % více účinných látek, což už je opravdu znát!


Takže hned, jak přijdu domů z jízdárny, jej vyzkouším. Přeji vám v roce 2017 všeho “akorát”.


MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ
 

Publikováno: 02. 02. 2017

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 556
Datum zveřejnění Titulek
29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

16. 03. 2020
Aktuální důležité informace k fungování Energy centra

Přijatá opatření za aktuálního výjimečného stavu.

01. 03. 2020
Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání…

01. 03. 2020
Co dělat, když přijde chřipková vlna?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací