[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Dermaton oil je favorit

Proč? Tento přírodní, snadno vstřebatelný pleťový olej každého upoutá. Nejen balením v krásné subtilní lahvičce padnoucí akorát do ruky, která je navíc ideální formou cestovního balení. Výrazná je především vůně Dermatonu oil. Nezaměnitelný charakter jí dává Litsea cubeba – vavřín kubébový, vonící silně po citronech. K této silici se ve vyvážené kombinaci přidává tymián, levandule a palmarosa. Kromě velmi příjemného aroma obsahuje tento produkt z řady pěsticí kosmetiky Energy účinné látky, jejichž zdrojem jsou přírodní oleje používané pouze v kvalitní kosmetice.

dopřejme si jejich péči


Olej rýžový – vyrábí se z rýžových klíčků a slupek. Hydratuje, změkčuje, hojí a regeneruje kůži. Obsahuje rostlinný sterol oryzanol, který má antioxidační vlastnosti. Najdeme v něm i skvalen, jenž pečuje o pokožku, zpomaluje její stárnutí a snižuje tvorbu vrásek. Zmírňuje účinky stresu, zlepšuje krevní oběh (podporuje mikrocirkulaci), zklidňuje záněty.

Olej rakytníkový – velmi hojivý, se silnými antioxidačními vlastnostmi – dobře působí proti volným radikálům způsobujícím předčasné stárnutí a degeneraci buněk. Podporuje růst tkání při poškození. Velmi vhodný je pro regeneraci kůže při popáleninách, omrzlinách, poleptání, ale i po radioterapii či chemoterapii. Léčí kožní afekce a záněty, působí proti bakteriím.

Olej jojobový – přírodní rostlinný vosk v tekuté formě. Lisuje se ze semen rostliny simondsie čínské neboli jojoby. Má velmi příznivé složení pro pokožku, používá se zejména v kosmetice při péči o pleť, ale i o vlasy. Chrání proti povětrnostním vlivům, má přirozený UV faktor 3–4, oddaluje stárnutí kůže, je hojivý pro rozpraskanou pokožku i ekzematickou kůži, ale ocení ho též lidé, jejichž pleť se nadměrně mastí.

Věra POSPÍŠILOVÁ

Publikováno: 14. 08. 2016

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…