[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

CYTOVITAL RENOVE pro zralé ženy

Cytovital renove odráží plodnost, úrodu, zralost a plnost chutí i prožitků.

ESENCE :


Santal

Základní esencí je santal, podpůrnými esencemi pak bigarádie, geránium (Vitae č. 6/2016) a vanilka.
Vyrovnanou a stabilní energii Cytovitalu renove podporuje éterický olej z bílého santalového dřeva (Santalum album), což je vzácná a ceněná esence. Olej destilovaný z kmene stromu dobře uzemňuje a podporuje naši cestu k sobě, ke svému středu. Elementem santalové esence je Země, svými účinky posiluje činnost sleziny. Santal je vhodný pro všechny typy pleti, má protizánětlivé účinky. Pleť hydratuje a zvláčňuje. Patří mezi sexuální tonika (esence s afrodiziakálním účinkem). Na emoční úrovni pomáhá harmonizovat stavy podrážděnosti, frustrace a napětí.

Vanilka pravá

Další vzácnou složkou v parfému Cytovitalu renove je luxusní esence z lusku vanilky pravé. Zajímavostí je, že vanilka je natolik ceněna, že například u Aztéků sloužila jako platidlo. A podrobené kmeny odevzdávaly vanilku jako daň aztéckému panovníkovi.
Je vhodná pro unavenou šedou pleť, které dodává energii. Působí jako výborné nervové tonikum, které zmírňuje úzkost, strach, nervozitu a pocit osamění. Esenci vanilky obsahuje ještě Artrin renove, Ruticelit renove a Visage serum.

OLEJE

Pokud jde o použité oleje, je Cytovital renove nejrozmanitější ze všech krémů řady Beauty Energy. Obsahuje celkem pět panenských olejů: arganový (Vitae č. 3/2016), mandlový (Vitae č. 4/2016), makadamiový (Vitae č. 7,8/2016), pupalkový a ricinový olej.
Pupalkový olej se lisuje ze semen pupalky dvouleté. Upravuje hormonální nerovnováhu a šetrně ošetřuje citlivou a suchou pleť, kterou udržuje pružnou. Regeneruje problematickou pokožku, hojí popáleniny, ekzémy i lupénku.
Ricinový olej se získává ze semen skočce obecného. Má hustší konzistenci a lze jej použít k domaštění krémů. Pro svoje silně promašťující účinky je vhodný k ošetření extrémně suché pokožky. Obsahuje 90 % kyseliny ricinové, která v pokožce váže a udržuje vlhkost. Dále je vhodný k eliminaci některých druhů bradavic a novotvarů na pokožce.

HUMÁT DRASELNÝ

Dobře jej znáte z cytosanové řady produktů. Získává se z rašeliny. Proniká hluboko do pokožky, kde na sebe váže toxiny a těžké kovy.

KYSELINA JANTAROVÁ

Tuto známou “omlazovací” látku najdeme v přípravcích řady Beauty Energy, ale také v Cytosanu, Cytosanu Inovum, Cytosan Fomentum gelu či Caralotion a regeneračním krému Cytovital. Dodává tělu energii a má regenerační vliv na buňky.
Kyselina jantarová (chemicky kyselina butandiová) je bílá krystalická látka dobře rozpustná ve vodě. Je přirozenou součástí rostlinných a živočišných tkání. Běžně se vyskytuje v ovoci (angrešt), dále ji obsahují acidofilní mléčné výrobky, tmavý chléb, mořští korýši, zralé víno, pivo a kysané zelí. Průmyslově se vyrábí pomocí mikroorganismů fermentací glukózy z kukuřice, používá se pro úpravu kyselosti a chuti potravin – E363. V lidském organismu je zapojena v tzv. Krebsově cyklu, což je důležitý metabolický děj v základním procesu aerobního dýchání buněk.
Kyselina jantarová je součástí všech pěti krémů Renove, ve kterých plní funkci omlazovače.

BYLINY

Bylinný koncentrát použitý v Cytovitalu renove obsahuje extrakt z bedrníku, fagary, fenyklu, lékořice, levandule, lnice, parchy saflorové, muiry puamy, šišáku, zázvorníku, vanilovníku, kokoříku a pupečníku.

TČM

Cytovital renove náleží k prvku Země, je spojen s energií vlhka. Pomáhá harmonizovat dráhu žaludku, sleziny, slinivky a CNS – řídící dráhu (činnost žláz s vnitřní sekrecí). V lidském životě je spojen s plodností a zralostí.

ÚČINKY CYTOVITALU RENOVE

  • vyživuje a vypíná zralou pleť se sklonem k tvorbě vrásek
  • napomáhá obnově dermálních buněk
  • zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje její mladistvý vzhled
  • odbourává stres a napětí
  • je vhodný jako denní i noční krém

Cytovital renove je přímo stvořený pro ženy se snižující se hormonální činností s nižší tvorbou estrogenu (a progestrogenu), jeho úbytek se projevuje ztrátou elasticity a ochabováním pokožky. Je vhodný pro ženy zralého věku s mírnými defekty kůže, jako jsou pigmentové skvrny, bradavičky a drobné novotvary. Pleť dobře čistí, vyživuje i chrání. Smyslná vůně přiláká ženu, která si umí užívat života a přijímá ho takový, jaký je!

Když jsem se kamarádky zeptala na její pocit po natření Cytovitalu renove, bez váhání odpověděla: “Je to, jako když mě objala a pohladila maminka...


Marie Bílková

Publikováno: 12. 09. 2016

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.