[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Protektin vede naši duši ke svobodě

Protektin je bylinný krém, který patří k prvku Dřevo a k energii Větru, což jsou kvality, které začínají být aktuální právě s přicházejícím jarem.

O krémech Pentagramu lze všeobecně říci, že jsou mnohem silnější, než se nezasvěcenému na první pohled zdají být. O Protektinu to platí dvojnásob. Ráda bych vám jej proto představila z trochu jiné stránky.


Všechny bioinformační přípravky mají nezanedbatelné schopnosti působit kromě těla zároveň i na netělesných úrovních. Nejinak je tomu u Protektinu. Svými účinky na psychiku a duši rozvazuje pouta a vnáší svobodu do myšlenek i činů. Protektin probouzí a posiluje tvořivost a fantazii, přináší originální a odvážné nápady a nové netradiční způsoby řešení. Je tedy vhodný pro umělce, spisovatele a vlastně vůbec všechny, kteří pracují hlavou a nechtějí sklouznout do stereotypu.


Protektin je ovšem velmi silný a charismatický přípravek a v případech, kdy je kreativní energie blokována strachem nebo potlačovanou zlostí či pocitem křivdy, působí jako mocný, citlivý, ale nekompromisní harmonizátor.


Dá se říci, že Protektin se vždy soustředí na to nejslabší a nejproblematičtější místo v nás, pomáhá nám tento problém uvidět, zpracovat a vyřešit. Tento fakt, že Protektin “vytahuje” potlačované problémy na světlo a harmonizuje tak nerovnováhu mezi tělem a duší vysvětluje, proč se při jeho používání mohou tak často objevit reverzní příznaky. V žádném případě to není jeho slabina, ale jednoznačně přednost, jelikož nám ukazuje, co všechno máme v sobě ještě nevyřešené a pomáhá nás vyvést ze začarovaného kruhu.


Protektin je velmi vhodný pro všechny obtížné životní situace, kdy člověk neví, jak dál, kdy potřebuje podporu v rozhodnutí a učinění prvního kroku. Vhodný je také pro všechny problematické, vztekavé, náladové a rozpolcené osobnosti, při záchvatech vzteku, zuřivosti a podrážděnosti. V těchto případech dokáže Protektin zmírnit impulsivnost skrze vnitřní pochopení své vlastní svobody i svobody druhých, přijetí míru a lidskosti. Je ovšem nutné zdůraznit, že Protektin je silně motivujícím kopancem, výzvou ke změně a ukazatelem na cestě, po které ale dál už musíme jít sami.


Nejvhodnější zóny pro aplikaci Protektinu naleznete v Katalogu produktů a v brožuře Krémová regenerace.

 
Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

Publikováno: 16. 02. 2016

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 560
Datum zveřejnění Titulek
23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací