[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Protektin vede naši duši ke svobodě

Protektin je bylinný krém, který patří k prvku Dřevo a k energii Větru, což jsou kvality, které začínají být aktuální právě s přicházejícím jarem.

O krémech Pentagramu lze všeobecně říci, že jsou mnohem silnější, než se nezasvěcenému na první pohled zdají být. O Protektinu to platí dvojnásob. Ráda bych vám jej proto představila z trochu jiné stránky.


Všechny bioinformační přípravky mají nezanedbatelné schopnosti působit kromě těla zároveň i na netělesných úrovních. Nejinak je tomu u Protektinu. Svými účinky na psychiku a duši rozvazuje pouta a vnáší svobodu do myšlenek i činů. Protektin probouzí a posiluje tvořivost a fantazii, přináší originální a odvážné nápady a nové netradiční způsoby řešení. Je tedy vhodný pro umělce, spisovatele a vlastně vůbec všechny, kteří pracují hlavou a nechtějí sklouznout do stereotypu.


Protektin je ovšem velmi silný a charismatický přípravek a v případech, kdy je kreativní energie blokována strachem nebo potlačovanou zlostí či pocitem křivdy, působí jako mocný, citlivý, ale nekompromisní harmonizátor.


Dá se říci, že Protektin se vždy soustředí na to nejslabší a nejproblematičtější místo v nás, pomáhá nám tento problém uvidět, zpracovat a vyřešit. Tento fakt, že Protektin “vytahuje” potlačované problémy na světlo a harmonizuje tak nerovnováhu mezi tělem a duší vysvětluje, proč se při jeho používání mohou tak často objevit reverzní příznaky. V žádném případě to není jeho slabina, ale jednoznačně přednost, jelikož nám ukazuje, co všechno máme v sobě ještě nevyřešené a pomáhá nás vyvést ze začarovaného kruhu.


Protektin je velmi vhodný pro všechny obtížné životní situace, kdy člověk neví, jak dál, kdy potřebuje podporu v rozhodnutí a učinění prvního kroku. Vhodný je také pro všechny problematické, vztekavé, náladové a rozpolcené osobnosti, při záchvatech vzteku, zuřivosti a podrážděnosti. V těchto případech dokáže Protektin zmírnit impulsivnost skrze vnitřní pochopení své vlastní svobody i svobody druhých, přijetí míru a lidskosti. Je ovšem nutné zdůraznit, že Protektin je silně motivujícím kopancem, výzvou ke změně a ukazatelem na cestě, po které ale dál už musíme jít sami.


Nejvhodnější zóny pro aplikaci Protektinu naleznete v Katalogu produktů a v brožuře Krémová regenerace.

 
Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

Publikováno: 16. 02. 2016

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…