[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Vitamarin: pohlazení pro duši

Už přesně nevím, kdy ve mně tak před třemi či čtyřmi roky vytanul pocit, který by heslovitě zněl: “Vitamarin všem a povinně.” Vzpomínám si ale zřetelně na reakci od známého: “Jasně, ty sis oblíbil preparát, a teď ho budeš hrnout všem!” Ohradil jsem se, že nejsem dealer, ale léčitel, byť to bylo s určitým pocitem marnosti. Neb někdy nesdělíte zdánlivě nevysvětlitelné, když máte ještě jiné vnímání reality a života.

Takže v mém vnímání stavu, v jakém se nacházíme, jaké stresující energie jsou stále více “ve vzduchu” a jaký dopad to má na náš stav jakožto bytostí, jsem pociťoval nutnost stálého užívání Vitamarinu. Ne jako všeléku, ale účinné brzdy a eliminace těchto vlivů. Vysvětluji to klientům už téměř jako básničku, tak jsem se rozhodl podělit se i se čtenáři Vitae.

 
PILULKA ŠTĚSTÍ NEEXISTUJE, ALE…

Když pominu přímé logické a pragmatické argumenty jako malé děti, puberta, ženy před porodem, po porodu, klimakterium, hormonální systém, štítná žláza, cholesterol, zuby, kosti, (viz produktový leták), dostanu se k vlivu na psychiku, a tím potažmo i na duševní stav.


Mimo jiné říkám lidem například, že díky lepšímu prokrvení se mozek i snáze okysličuje, takže večer po psychickém vypětí nedopadnou při užívání Vitamarinu přímo na zadek, ale na polštář. Přičemž výhodou je, že Vitamarin není “silovým” přípravkem, který by přímo ovlivňoval psychiku, jeho účinek je jemný, přesto však trvale udržující a harmonizující.


Takže jsem roky dával Vitamarin téměř všem (neboť jakékoliv dogma je mechanické a strnulé). Lidé dnes nezažívají radost a štěstí jako trvalý stav bytosti. Starosti, stres, napětí, tj. dny šedých nálad, převažují nad dny světlých nálad. Nikdo samozřejmě nevymyslel a nevymyslí pilulku štěstí, ale lze eliminovat dopady psychického a duševního stavu na organismus, a tím zpětně toto ovlivnit. Vždy pro zjednodušení říkám, že hormony jsou v základě buďto blaženonosiče nebo stresonosiče. V případě, že převažují ty druhé, je dopad minimálně v rovině fyzické zřejmý.


Vitamarin
je v celém spektru svých účinků sice ne hned zaznamenatelný, přesto dnes nenahraditelný a nedocenitelný (a tudíž stále zatím i nedoceněný). Anebo lze zaujmout i postoj: vždyť je to jen jód či “profláklé” omega kyseliny… Za sebe radím užívat Vitamarin 1x dopoledne a 1x odpoledne, zato celoročně a klidně i bez týdenní pauzy. Neboť tolik jódu, kolik bychom potřebovali, nikdy nesníme a energetický vliv pauzy kontra fakt, v jakých jemných rovinách Vitamarin působí a v jakém jsou stavu, je zanedbatelný.

 
Nechť Vám dny plynou stejně lehce, jako květina roste vzhůru, aniž se ptá jak.
 
Mgr. Michal Šaman

Publikováno: 15. 09. 2015

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…