[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Vitamarin: pohlazení pro duši

Už přesně nevím, kdy ve mně tak před třemi či čtyřmi roky vytanul pocit, který by heslovitě zněl: “Vitamarin všem a povinně.” Vzpomínám si ale zřetelně na reakci od známého: “Jasně, ty sis oblíbil preparát, a teď ho budeš hrnout všem!” Ohradil jsem se, že nejsem dealer, ale léčitel, byť to bylo s určitým pocitem marnosti. Neb někdy nesdělíte zdánlivě nevysvětlitelné, když máte ještě jiné vnímání reality a života.

Takže v mém vnímání stavu, v jakém se nacházíme, jaké stresující energie jsou stále více “ve vzduchu” a jaký dopad to má na náš stav jakožto bytostí, jsem pociťoval nutnost stálého užívání Vitamarinu. Ne jako všeléku, ale účinné brzdy a eliminace těchto vlivů. Vysvětluji to klientům už téměř jako básničku, tak jsem se rozhodl podělit se i se čtenáři Vitae.

 
PILULKA ŠTĚSTÍ NEEXISTUJE, ALE…

Když pominu přímé logické a pragmatické argumenty jako malé děti, puberta, ženy před porodem, po porodu, klimakterium, hormonální systém, štítná žláza, cholesterol, zuby, kosti, (viz produktový leták), dostanu se k vlivu na psychiku, a tím potažmo i na duševní stav.


Mimo jiné říkám lidem například, že díky lepšímu prokrvení se mozek i snáze okysličuje, takže večer po psychickém vypětí nedopadnou při užívání Vitamarinu přímo na zadek, ale na polštář. Přičemž výhodou je, že Vitamarin není “silovým” přípravkem, který by přímo ovlivňoval psychiku, jeho účinek je jemný, přesto však trvale udržující a harmonizující.


Takže jsem roky dával Vitamarin téměř všem (neboť jakékoliv dogma je mechanické a strnulé). Lidé dnes nezažívají radost a štěstí jako trvalý stav bytosti. Starosti, stres, napětí, tj. dny šedých nálad, převažují nad dny světlých nálad. Nikdo samozřejmě nevymyslel a nevymyslí pilulku štěstí, ale lze eliminovat dopady psychického a duševního stavu na organismus, a tím zpětně toto ovlivnit. Vždy pro zjednodušení říkám, že hormony jsou v základě buďto blaženonosiče nebo stresonosiče. V případě, že převažují ty druhé, je dopad minimálně v rovině fyzické zřejmý.


Vitamarin
je v celém spektru svých účinků sice ne hned zaznamenatelný, přesto dnes nenahraditelný a nedocenitelný (a tudíž stále zatím i nedoceněný). Anebo lze zaujmout i postoj: vždyť je to jen jód či “profláklé” omega kyseliny… Za sebe radím užívat Vitamarin 1x dopoledne a 1x odpoledne, zato celoročně a klidně i bez týdenní pauzy. Neboť tolik jódu, kolik bychom potřebovali, nikdy nesníme a energetický vliv pauzy kontra fakt, v jakých jemných rovinách Vitamarin působí a v jakém jsou stavu, je zanedbatelný.

 
Nechť Vám dny plynou stejně lehce, jako květina roste vzhůru, aniž se ptá jak.
 
Mgr. Michal Šaman

Publikováno: 15. 09. 2015

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 556
Datum zveřejnění Titulek
29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

16. 03. 2020
Aktuální důležité informace k fungování Energy centra

Přijatá opatření za aktuálního výjimečného stavu.

01. 03. 2020
Droserin - anděl strážný našeho dýchání

Plíce a průdušky patří spolu s tlustým střevem, nosem a pokožkou k prvku Kov. K němu přísluší sucho, emoce smutek, barva bílá, chuť pálivá a tón D. Sucho plicím škodí, protože znesnadňuje dýchání. Kondice plic závisí především na stavu slinivky, jater a srdce. Důležitým faktorem pro správné dýchání…

01. 03. 2020
Co dělat, když přijde chřipková vlna?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací