[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Vezměte také Grepofit spray

Tento praktický antiseptický prostředek ve formě spreje si od svého uvedení na trh vydobyl pevné místo mezi uživateli. Pro jeho účinky jej doporučujeme jako šikovný doplněk vaší lékárničky i pro nadcházející letní období.
 
Může vás napadnout, že jeho hlavní použití – bolesti v krku – nejsou v letních měsících aktuální, ale opak je pravdou. V ordinacích se s tímto problémem lékaři setkávají poměrně často.
 
V zimních měsících je hlavní příčinou bolestí v krku, zánětů nosohltanu a angín infekce, virová nebo bakteriální. V létě se na těchto potížích podepisují extrémně vysoké teploty, případně jejich střídání. Velice často bolesti v krku způsobuje konzumace studených nápojů nebo zmrzliny. Problémem je klimatizace v závodech, automobilech či letadlech, která má destruktivní účinky na sliznici nosohltanu i celého dýchacího ústrojí.
 
Letní bolesti v krku bývají rovněž alergického původu. Zdrojem dráždění jsou nejčastěji pyly, plísně a prach. Zcela typické to bylo pro letošní rychlý přechod dlouhé zimy do slunečných jarních dní s masivním rozkvětem zlatého deště a břízy. To způsobilo lidem četné problémy nejen s alergickou rýmou, ale i s bolestmi v krku.
 
Jak vám Grepofit spray v těchto případech pomůže? Má protizánětlivý, hojivý a tišící účinek na zanícené sliznice, působí proti řadě virů a bakterií. Snižuje bolest v krku a při polykání, zmírňuje dráždění ke kašli. Jeho výhodou je dobrá snášenlivost s antibiotiky i dalšími léky a v neposlední řadě také příjemná a osvěžující chuť.
 
Toto vše potvrzují zkušenosti pacientů z mojí lékařské praxe. Praktické cestovní balení je potom pomyslnou “třešinkou na dortu”.
MUDr. Jiří HANZEL

Publikováno: 10. 06. 2013

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 569
Datum zveřejnění Titulek
01. 06. 2024
Probiotika: Probiosan + Probiosan Inovum

V článku se dozvíte, jak probiotika Energy čerpají inspiraci z prastarých metod fermentace a čím jsou unikátní.Dozvíte se také, jak produkty Probiosan a Probiosan Inovum podporují zdraví a imunitu díky pokročilým metodám ochrany a dopravy probiotických bakterií do trávicího traktu.

29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…