[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Nedělní škola s MUDr. A. Vosátkovou

V olomouckém Energy centru se již po několikáté setkali účastníci Nedělní školy Energy, která má podtitul “Tradiční čínská medicína v západním světě”, pod vedením MUDr. Alexandry Vosátkové. Nedělní škola v sobě zahrnuje devět jednodenních seminářů zaměřených vždy na určitou oblast, jako například pohybový aparát, trávení, urologii atd. Učí nás pochopit a uplatňovat v praxi základní principy tradiční čínské medicíny, poznávat účinky a souvislosti jednotlivých přípravků nejen Pentagramu®, ale i ostatních produktů Energy.
 
Paní doktorku Vosátkovou není třeba příliš dlouze představovat. Je to impozantní dáma s charismatickým vzhledem, s citlivou duší a laskavým srdcem, jež dokáže pochopit slabosti a strasti lidí, kteří se na ni obracejí, a také ví, jak těmto lidem pomoci najít způsob řešení.
Díky svým bohatým znalostem i praktickým zkušenostem z oblasti západní, pragmatické zdravovědy, ale i ze studia a aplikace principů čínské medicíny je schopna vidět problém z různých úhlů pohledu, a použít tak více metod. A jako dlouholetá spolupracovnice společnosti Energy zná dobře její produkty, a může proto velmi vhodně doporučit, který prostředek je k danému zdravotnímu problému vhodný.

Paní doktorka je tedy ideálním spojením teorie a praxe, a jako bývalá primářka a v současné době zakladatelka ordinace celostní medicíny podává ucelený pohled na různé přístupy k řešení situací vzniklých karmickým zatížením, vlastním přístupem k životu, působením okolí apod. Dává tak každému možnost, aby si cestu svým životem a způsob, jak s ním naloží, vybral sám. Přestože se jedná o vážná témata, která se dotýkají buď přímo nás osobně, nebo našich blízkých, doktorka Vosátková přistupuje k probíraným látkám nejen s velkou odpovědností, ale i vytříbeným smyslem pro humor a lehkou nadsázkou, které však nepostrádají cit pro takt a etiku.

Prostor přednášek je otevřený diskusím a konkrétním případům, na kterých je možno podrobněji probrat a hlouběji si uvědomit příčinu a následek problému. Součástí kurzů je i nácvik pulzní diagnostiky a diagnostiky z jazyka. Na závěr celého cyklu přednášek je možné získat certifikát o úspěšném absolvování Nedělní školy Energy.

Čas strávený s MUDr. Vosátkovou je velkým zážitkem, který obohacuje a hladí na duši, podává pomocnou ruku. Člověk dostává odpovědi na otázky vyřčené, ale i na ty, které se neodvážil vyslovit. A tak se účastníci kurzu, nabití nevšedními cennými informacemi, po skončení jednoho bloku upřímně těší na další. Paní MUDr. Vosátkové tímto přejeme hodně zdaru v její další činnosti.
 
Zlatuše Knollová,
KE Olomouc
 

Publikováno: 01. 11. 2011

Související produkty

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 559
Datum zveřejnění Titulek
01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.

08. 11. 2020
Levandule: Vnitřní klid a důvěra v život

Vůně levandule je nám všem důvěrně známá, ale jsme si také vědomí, jaké dary nám přináší?

17. 10. 2020
Novinka: Qi drink

Obsah pouze pro členy

07. 09. 2020
Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na klubu Energy Olomouc.

12. 06. 2020
Element ohně: Na vrcholu energie

Představte si letní den - počínající příjemně vlahým ránem, naplněný pohodou, dětským smíchem a hravým skotačením, osvěžujícím ovocem, hřejivými slunečními paprsky a dobrou zábavou při večerním setkání s přáteli. Pokud se Vám podařilo vžít se do představy, možná jste se dotkli radosti, která je…

03. 06. 2020
Přírodní repelent: TICK-A-TACK

Víte, co obsahuje náš přírodní repelent a čím je výjimečný?

01. 05. 2020
Radost z dýchání

Pojďme se společně zamyslet, proč přišel „útok na plíce“ a jak nechat dech znovu rozkvést. Vždyť dýchání přímo ovlivňuje kvalitu života a naší energii být, žít a tvořit.

01. 05. 2020
Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

Peruánci láskyplně nazývají Stromem života Mauricii převislou (Aguaje) - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Tvrdé a náročné podmínky, kterým Maca musí čelit, předpokládají…

28. 03. 2020
Nigella sativa: zázračná bylina

Věděli jste, že Nigellu sativu (Černuchu setou) používaly tradiční medicíny už minimálně 2000 let nazpět? Kupříkladu tradiční islámská medicína ji považuje za jednu z nejlepších léčivek. Semena černuchy a olej z nich se běžně používaly pro všemožné neduhy také v ajurvédě. V čem nám může pomoci?

20. 03. 2020
Co je nejlepší prevencí v těchto dnech?

Obsah pouze pro členy

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací