[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Nedělní škola s MUDr. A. Vosátkovou

V olomouckém Energy centru se již po několikáté setkali účastníci Nedělní školy Energy, která má podtitul “Tradiční čínská medicína v západním světě”, pod vedením MUDr. Alexandry Vosátkové. Nedělní škola v sobě zahrnuje devět jednodenních seminářů zaměřených vždy na určitou oblast, jako například pohybový aparát, trávení, urologii atd. Učí nás pochopit a uplatňovat v praxi základní principy tradiční čínské medicíny, poznávat účinky a souvislosti jednotlivých přípravků nejen Pentagramu®, ale i ostatních produktů Energy.
 
Paní doktorku Vosátkovou není třeba příliš dlouze představovat. Je to impozantní dáma s charismatickým vzhledem, s citlivou duší a laskavým srdcem, jež dokáže pochopit slabosti a strasti lidí, kteří se na ni obracejí, a také ví, jak těmto lidem pomoci najít způsob řešení.
Díky svým bohatým znalostem i praktickým zkušenostem z oblasti západní, pragmatické zdravovědy, ale i ze studia a aplikace principů čínské medicíny je schopna vidět problém z různých úhlů pohledu, a použít tak více metod. A jako dlouholetá spolupracovnice společnosti Energy zná dobře její produkty, a může proto velmi vhodně doporučit, který prostředek je k danému zdravotnímu problému vhodný.

Paní doktorka je tedy ideálním spojením teorie a praxe, a jako bývalá primářka a v současné době zakladatelka ordinace celostní medicíny podává ucelený pohled na různé přístupy k řešení situací vzniklých karmickým zatížením, vlastním přístupem k životu, působením okolí apod. Dává tak každému možnost, aby si cestu svým životem a způsob, jak s ním naloží, vybral sám. Přestože se jedná o vážná témata, která se dotýkají buď přímo nás osobně, nebo našich blízkých, doktorka Vosátková přistupuje k probíraným látkám nejen s velkou odpovědností, ale i vytříbeným smyslem pro humor a lehkou nadsázkou, které však nepostrádají cit pro takt a etiku.

Prostor přednášek je otevřený diskusím a konkrétním případům, na kterých je možno podrobněji probrat a hlouběji si uvědomit příčinu a následek problému. Součástí kurzů je i nácvik pulzní diagnostiky a diagnostiky z jazyka. Na závěr celého cyklu přednášek je možné získat certifikát o úspěšném absolvování Nedělní školy Energy.

Čas strávený s MUDr. Vosátkovou je velkým zážitkem, který obohacuje a hladí na duši, podává pomocnou ruku. Člověk dostává odpovědi na otázky vyřčené, ale i na ty, které se neodvážil vyslovit. A tak se účastníci kurzu, nabití nevšedními cennými informacemi, po skončení jednoho bloku upřímně těší na další. Paní MUDr. Vosátkové tímto přejeme hodně zdaru v její další činnosti.
 
Zlatuše Knollová,
KE Olomouc
 

Publikováno: 01. 11. 2011

Seznam článků

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 568
Datum zveřejnění Titulek
29. 01. 2024
Voňavá péče pro krásu i odvahu - Immortelle soap

Obsah pouze pro členy

03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2023
Soutěžte se zelenými potravinami o balíčky produktů energy! (4/2023)

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

08. 11. 2022
Navýšení cen v roce 2023

Upravili jsme e-shop tak, aby zobrazoval navýšení cen v roce 2023. A zároveň už máme nové ceníky.

23. 09. 2022
Offusin - (ne)kašleme na to!

Obsah pouze pro členy

25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

24. 07. 2022
Vyčistěte si hlavu! Nové šampony Pentagramu

Obsah pouze pro členy

14. 07. 2022
Veterinární přípravky Epivet + Probiovet

Epivet je přírodní šampon pro lesklou a zdravou srst (vhodný pro citlivou pokožku). Probiovet zase posiluje imunitu a pomáhá se zažívacími potížemi.

23. 06. 2022
NOVINKA: Mycocard

Obsah pouze pro členy

01. 04. 2022
Dubnová soutěž se zelenými potravinami

Soutěžte se zelenými potravinami a vyhrajte lákavé ceny. Zde si můžete přečíst pravidla soutěže.

23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy

29. 09. 2021
Jak předcházet rýmě

Blíží se podzimní plískanice, a období rýmy - co s tím? Už jste zkusili výplach nosu slanou vodou? V článku najdete videonávod (ukázku aplikace) a tipy.

21. 09. 2021
Správné užívání bylinných koncentrátů Energy a jejich vhodné kombinace s dalšími přípravky

Jak správně užívat přírodní přípravky Energy a naplno využít jejich potenciál? Jak správně detoxikovat organismus? V textu jsou zahrnuty i dlouholeté zkušenosti lékařů, terapeutů, lektorů společnosti Energy s používáním přípravků při prevenci a řešení nejčastějších zdravotních problémů (v druhé…

16. 06. 2021
Tuňáková pomazánka s mrkví

Recept na velmi chutnou tuňákovou pomazánka s mrkví, kořením a foodovými oleji. Nechte se inspirovat ;)

22. 01. 2021
Ylang ylang: Elixír blaženosti

Esence z květů canangy, známá nejčastěji pod názvem Ylang ylang, je velkou osobností a učitelem. Má vzácnou schopnost vyrovnávat polarity a zároveň navozovat až exoticky hypnotický stav potěšení, pokud se mu ovšem odevzdáme.

15. 11. 2020
Máta: Osvobození dechu

Znáte spojení mezi dechem a trávením? Když je nám někdy po jídle těžko a zhluboka dýcháme, v těle se věci šoupnou, párkrát si říhneme a pocítíme úlevu. Když občas prožíváme emočně náročné momenty a zhluboka dýcháme, emocionální intenzita se rozptýlí a celá situace bude mnohem snesitelnější. Zkrátka…

09. 11. 2020
Předvánoční soutěž 2020: "imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji"

Předvánoční soutěž na téma imunita + duševní pohoda a jak s ní pracuji o jeden z 10 produktů Energy. Zúčastnit se může každý! Losování proběhne 30.11.2020.