[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Aguaje a Maca - ženské a mužské kvality v nás

AGUAJE: STROM ŽIVOTA

Půvab – harmonie – vyživení – péče

Právě takto Peruánci láskyplně nazývají Mauricii převislou - vzrostlou palmu, jež jim po tisíciletí přinášela nesmírný užitek. Domorodí indiáni ji považují za posvátnou, možná pro její úzké spojení s Matkou Zemí. Věděli totiž po generace, že plody této palmy podporují a harmonizují ženskou kvalitu v těle a v duši.
Peruánské ženy považují aguaje za důležitého spojence jejich zdraví ve všech svých životních etapách:

  • Aguaje se totiž doporučuje těhotným a kojícím ženám, nejen kvůli hormonální rovnováze, ale také pro zdravý vývoj plodu / dítěte. Starším dětem je aguaje podávána také, u chlapců však pouze do 10 let věku.
  • Ženám pak užívání aguaje přináší nejen hormonální rovnováhu při menstruačním cyklu, ale podporuje plodnost a rozvíjí přirozenou ženskou sexualitu. Aguaje tak pomáhá rozvinout krásu ženy, která je jí vlastní, a tím samozřejmě zvyšuje i její přitažlivost.
  • V období menopauzy hraje aguaje významnou roli v životě ženy nejen pro stabilizaci hormonální hladiny, ale zejména kvůli prevenci vzniku / zmírnění osteoporózy.

A jak je to všechno možné? Inu, čarovné kouzlo aguaje je dáno obsahem fytoestrogenů, látkám podobným ženským hormonům, které tělu napomáhají v rozvoji ženské energie.
Navíc, díky bohatému obsahu živin je aguaje nejen významným zdrojem vitaminu A (obsahuje minimálně 5x více betakarotenu než mrkev), ale i bílkovin, karbohydrátů, vápníku, vlákniny, fosforu, železa, riboflavinu, niacinu, vitaminu C a E, Podporuje tak mimo jiné správný vývoj buněk, sliznic, kostí a krvetvorby a působí také velmi blahodárně na pokožku.

No řekněte, dámy, která z vás by odolala?

MACA: KOŘENNÁ SÍLA

Životaschopnost - Vitalita - Adaptabilita - Potence

Maca, nebo také řeřicha peruánská, pochází z peruánských And, kde se pěstuje už přes 3 000 let. Znamená to, že je mnohem starší než Incká říše. Tvrdé a náročné podmínky, kterým rostlina musí čelit, předpokládají houževnatost a životaschopnost. A právě to jsou kvality, které maca nese a předává.

Maca je adaptogen, což znamená, že pomáhá tělu vyrovnávat se s náročnými podmínkami a stresem z nich vyplývajících. Dodává tělu potřebnou vitalitu a energii, které jsou obzvlášť při náročném životním stylu velmi potřebné. Její působení je však neocenitelné také pro další případy oslabení organismu, ať už se jedná o únavový syndrom, či závažná onemocnění, kdy je tělo vyčerpané a potřebuje podpořit.

Obecně je maca známá coby afrodiziakum a významná podpora sexuální aktivity. Ve svém účinku na tělu totiž zahřívá a posiluje energetický okruh ledvin a doplňuje tělu jang. Tím přirozeně nejen zvyšuje libido, potenci a plodnost u mužů i u žen, ale také vyrovnává hormonální hladinu a může být velmi prospěšná zejména pro ženy v menopauze.

Nejedná se tedy o doplněk určený výhradně pro muže, jak se občas prezentuje. Přesněji se dá říci, že maca podporuje mužskou kvalitu (jang), a tu potřebujeme všichni, bez rozdílu.

 

Michaela Maňásková

Produkty najdete zde: Maca + Aguaje

Publikováno: 01. 05. 2020

Související produkty

Další články k tématu Raw Aguaje caps - zkušenosti a použití

Zobrazeny 3 položky
Datum zveřejnění Titulek
03. 04. 2023
Účinky zelených potravin a terapeutických olejů

Obsah pouze pro členy

01. 03. 2019
Vyberte si ZELENÉ POTRAVINY přímo na tělo!

Účinnost zelených potravin je často zbytečně podceňována. Možná v domnění, že jsou to potraviny a ne léky. A to je mylná představa. Japonci tvrdí, že žena z kuchyně vládne nad životem a smrtí všech členů rodiny. Tímto ani ne příliš nadneseným rčením se upozorňuje na to, že se nesmí podceňovat…