[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Gaja essence 420 g

Gaja essence
420 g

624 Kč (480 Kč pro členy - více informací)

Biorytmická kaše podle principů tradiční čínské medicíny (TČM)

 • nutričně vyvážená a jemná kaše podle TČM
 • harmonizace a podpora trávení
 • posílení sleziny-slinivky a žaludku
 • doplnění energie
 • čistě přírodní, bez aditiv a konzervantů

PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (1.06 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Gaja essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmická kaše sestavená podle principů tradiční čínské medicíny (TČM). Respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy organismu – ve správnou chvíli dodává našemu tělu co nejšetrněji připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybrané s důrazem na kvalitu i způsob zpracování, kdy byla zachována jejich ryzí čistota a živá podstata. Kaše je naprosto bez chemie, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

Účinky a použití

 • Jedná se o maximálně šetrnou a jemnou kaši, vytvořenou pro osoby s citlivým a oslabeným trávením. Synergické složení a účinek jednotlivých surovin podle
  TČM působí jako preventivní i terapeutická strava u jedinců s oslabenou čchi sleziny-slinivky a žaludku.
 • Nezatěžuje trávicí systém.
 • Poskytuje energeticky vyváženou, nutričně komplexní, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou výživu.
 • Kaše je jemně zahřívající, se zdrojem vlákniny, bílkovin, komplexních sacharidů a tuků. V daném období prospívá konkrétním tělesným orgánům a jejich potřebám.
 • Posiluje a energizuje organismus, harmonizuje trávení, podporuje cirkulaci čchi i krve, zvlhčuje střevo. Působí protizánětlivě a antistresově.
 • Povzbuzuje vylučování zažívacích šťáv v žaludku a pomáhá se vstřebáváním potravy, podporuje obnovu prospěšných probiotik ve střevech.
 • Snadno dostupná, rychlá a nutričně vysoce kvalitní snídaně či svačina do práce, školy, na cestách, dovolené, v porodnicích či nemocnicích.

Složení Gaja essence

Ovesné vločky bezlepkové, hrušky sušené, vaječný protein, kokosové mléko sušené, třtinová šťáva sušená - panela, vanilka bourbon, miso sušené, kopřivové semeno sušené, citron sušený, nerafinovaná mořská sůl.

Složení 1 porce (60 g)

Sušené naklíčené ovesné vločky (56,97 %), sušená hruška (9,69 %), sušené kokosové mléko (9,69 %), vaječný protein (9,69 %), sušená třtinová šťáva (9,69 %), sušené miso (3,22 %), kopřivové semeno (0,66 %), vanilka pravá mletá, citronový prášek, nerafinovaná sůl.

Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, semen, mléka a vajec.

Způsob použití a dávkování

Do misky vysypte 60 g kaše a zalijte 160-180 ml horké vody (90 °C) anebo (rostlinného) mléka. Nechte pod pokličkou odstát 2-3 minuty. Dle chuti přidejte ovoce, ořechy, semínka, jogurt nebo tvaroh apod.

Způsob skladování

Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Obsah

420 g (týdenní balení)

Vhodné kombinace s produkty Energy

Gynex, Mycopan, Stimaral, QI drink