[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mycopan 90 kapslí

Mycopan
90 kapslí

818 Kč (629 Kč pro členy - více informací)
  • Kombinace vzácných hub a bylinných exktraktů
  • Dle TČM náleží k elementu (prvku) země
  • Ovlivňuje dráhu sleziny-slinivky a žaludku

Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycopan náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Země a posiluje tak dráhu sleziny-slinivky a žaludku.

Hlavní účinky Mycopanu: harmonizace dráhy sleziny-slinivky a žaludku. Pozitivně ovlivňuje obtíže odrážející se ve hmotě příslušných orgánů a tkání. Zároveň orgány a tkáně vyživuje a posiluje.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (1.21 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Tip: Zajímavé povídání MUDr. Alexandry Vosátkové s Jaroslavem Duškem o celém Mycosynergy najdete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3EAcv_3YpI

Účinné ingredience

Extrakt z rezavce šikmého, extrakt z penízovky sametonohé, extrakt ze žampionu brazilského, extrakt z fenyklu obecného, extrakt z pelyňku ročního, extrakt z láhevníku ostnitého.

Složení 1 kapsle

Extrakt z rezavce šikmého (Inonotus obliquus) 161 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z penízovky sametonohé (Flammulina velutipes) 96 mg, extrakt ze žampionu brazilského (Agaricus blazei) 80 mg, extrakt z fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 64 mg, extrakt z pelyňku ročního (Artemisia annua) 48 mg, extrakt z láhevníku ostnitého (Annona muricata) 40 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Celková hmostnost 1 kapsle

620 mg

Obsah

90 kapslí

Datum zveřejnění Titulek
25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy