[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

NOVINKA: Brusinkové poklady- olej a šťáva

Naše velká novinka je antoxidační bomba v podobě našich dvou brusinek: olej ze semen brusinky – ORGANIC CRANBERRY OIL a sušená brusinková šťáva – ORGANIC CRANBERRY POWDER.

Přírodní medicína brusinky tradičně užívá pro léčbu potíží spojených s ledvinami a močovým měchýřem. Praktici TČM vysledovali, že účinné látky brusinky působí primárně na dráhu ledvin, močového měchýře a tlustého střeva. Ale tím výčet jejich přínosů zdaleka nekončí.

Ve zkratce můžeme brusinku uplatnit na/jako:
- potíže spojené s ledvinami a močovými cestami- od zánětů po prevenci tvorby kamenů v ledvinách a močových cestách. Pomáhá vyplavovat bakterie zodpovědné za záněty, a to dokonce i ty rezistentní na antibiotika.
- zdroj vitaminů C, A a K
- prostředek snižující riziko srdečně-cévních onemocnění- zabraňuje kornatění tepen.
- pomocník při zbavování se volných radikálů, čímž vykazuje výrazné protirakovinné působení
- pomáhá s některými trávicími potížemi
- ochrana dutiny ústní: prevence bakteriálních infekcí dásní

A co má olej navíc? Je to další ze skvostů naší nabídky, u něhož budete profitovat z jeho vnitřního i vnějšího použití. Olej totiž mimo jiné:
- zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku
- pomáhá na problematickou pleť – ekzémy, lupénka
- je bohatým zdrojem vitaminu A, E, vyváženého poměru nenasycených omega -3, -6 -9 mastných kyselin a minerálů
- pomáhá pleť vypínat a zpevňovat a zároveň ji výrazně hydratuje, dodává pružnost a díky svým antioxidačním schopnostem revitalizuje a ochraňuje od okolních vlivů

Brusinka se právem považuje za superpotravinu- její přímá podpora prvku vody a zklidňující efekt na element ohně je požehnáním pro lidský organismus vystavený tlaku požadavků, kterým se snaží vyhovět. Nejúčinnější je pochopitelně kombinace šťávy a oleje v jedné dávce, nicméně na tuto možnost bude potřeba týden dva počkat- skladem máme zatím pouze olej, šťáva se nám zasekla někde na cestě, tak prosíme o strpení.

Brusinkový olej už můžete u nás na prodejně vesele ochutnávat! ?

Publikováno: 25. 10. 2019

Další články k tématu Organic Cranberry powder - zkušenosti a použití

Zobrazeny 3 položky
Datum zveřejnění Titulek
14. 11. 2019
Novinka:Organic Cranberry juice powder a oil

Proč  by měla mít brusinka tu výsadu patřit mezi naše zelené potraviny? Odpověď  se skrývá ve dvou slovech – kvalita a kvantita. Organic Cranberry juice powder, který vám nabízíme, je opravdu z Kanady. Obsahuje sušený extrakt z brusinek, jejichž energie a čistota pochází z kanadských jezer a jsou…

17. 08. 2015
Středomořská prevence

Víme, že mezi civilizační nemoci, na které nejčastěji umíráme, patří především kardiovaskulární choroby a zhoubné nádory. Jsou významným celospolečenským zdravotním problémem vyspělých států světa. Známe ale také účinnou prevenci, kterou se dokážeme proti nim bránit. K ní se řadí mimo jiné tzv.…

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací