Kategorie

Než začneš někoho léčit, zeptej se ho, jestli je ochotný vzdát se toho, co ho dělá nemocným. Hipokrates

Droserin vhodně doplňuje účinky Vironalu, ale také ostatních produktů Energy

Už jste objevili široké možnosti využití Droserinu? Jistě víte, že tento jemný bioinformační krém patří k prvku kov stejně jako Vironal a že kov ovlivňuje především energetickou dráhu plic a tlustého střeva.

• První pomoc pro plíce, průdušky a krk

Jednou z hlavních oblastí, kde se Droserin výborně uplatní, jsou hrdlo a průdušky při kašli, škrábání v krku, prochladnutí nebo zánětu horních cest dýchacích. Droserin zmírní palčivý pocit a díky obsahu zázvoru a tymiánu prokrví a prohřeje postižená místa. Vykašlávání usnadní obsažené výtažky z divizny, podbělu a lékořice. Kuřáci by například měli Droserin používat dle mého názoru pro jistotu neustále. Chemické látky z cigaretového kouře (např. dehet a formaldehyd) plíce velmi zatěžují, a proto je vhodné soustavně podporovat právě jejich regeneraci. Kuřáci mají také často oslabený čich, což je důkaz toho, že jejich plíce jsou v nepořádku a Droserin jim může pomoci i v tomto směru. Účinnější by ale jistě bylo nekouřit…

Droserin se hodí také tehdy, potřebujeteli rozjasnit svůj hlas i vzhled. Před koncertem, pohovorem nebo schůzkou potřete lehce oblast hlasivek a tváře.

• Tváře a nos reflexní zóny kovu

Pokud máte soustavnou, nebo dokonce zastydlou rýmu a hrozí nebezpečí, že by se vám zánět mohl rozšířit do dutin, použijte Droserin na tváře a okolo nosu. To jsou reflexní zóny plic po aplikaci se vám uleví, tento krém má díky yzopu a islandskému lišejníku protizánětlivé účinky a kromě toho obsahuje éterické oleje, které usnadní dýchání. Droserin využijete i při horečce, neboť přítomné výtažky z kurkumy a chininovníku mají vliv na snižování teploty.

Zima nás ale nemusí obtěžovat jen rýmou a nachlazením. Často nepříjemně dráždí pokožku na tvářích, které jsou mrazu a změnám počasí vystaveny neustále a většinou bez ochrany. Znáte tu nepříjemnou vyrážku, ty vysušené červené skvrny? Právě na ty působí Droserin velmi dobře. Ale protože zimou zmučené tváře bývají velmi citlivé, navrhuji před aplikací Droserinu natřít obličej jemnou lékařskou vazelínou.

• Nejen suché ruce

S použitím Droserinu také nemusíte váhat, jestliže na svém těle objevíte jakékoli suché místo. Sucho je totiž právě doménou kovu. Mimořádně dobře působí Droserin na suché dlaně. Ale nemusí pro vás být zdaleka jen luxusním krémem na ruce. Jakýkoliv lišej nebo šupinatá vyrážka se po Droserinu viditelně zlepší díky protizánětlivému a hojivému působení jitrocele, přesličky a jerlínu.

• Srdeční čakra

Pokud vám například není dvakrát veselo, cítíte neklid nebo vám je dokonce do pláče a srdce máte tak říkajíc “až v krku”, zkuste aplikovat Droserin na svou 4. neboli srdeční čakru. Tím zároveň také prostřednictvím brzlíku uloženém právě na tomto místě, díky mandžuské arálii, podpoříte svůj imunitní systém. Při bušení srdce po Droserinu sáhněte určitě, neboť dobromysl v něm posílí vaše nervy, ale i vaše srdce.

• Pohlazení bříška

Prvek kovu ovlivňuje také tlusté střevo, a Droserin se tak hodí při všech bolestech dolní části břicha. Kdykoli máte pocit nafouknutí nebo vás prostě a jednoduše trápí plynatost, aplikujte Droserin krouživými pohyby na dolní část břicha pod pupkem (nejlépe ve směru hodinových ručiček, protože takový je směr průběhu vašeho tračníku).

Droserin se opravdu hodí. Který jiný krém můžete použít v případě, že děti škrábe v krku, mají rýmu nebo je bolí bříško, stejně jako k regeneraci vašich rukou po mytí nádobí, ale určitě i pro rozveselení…

Mgr. Tereza Viktorová

Publikováno: 14. 03. 2006

Související produkty

Další články k tématu Droserin - zkušenosti a použití

Datum zveřejnění Titulek
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
03. 02. 2017 O Droserinu: jak jinak než přehledně a k věci
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
05. 09. 2012 Prevence infekcí a nachlazení
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 11. 2011 Produkty měsíce listopadu
01. 01. 2011 Z INTERNETOVÉ PORADNY LÉKAŘE
01. 11. 2010 Z INTERNETOVÉ PORADNY PEDIATRA
01. 07. 2010 Krémy Energy pro každého
12. 02. 2008 Vaše zkušenosti s našimi produkty
10. 10. 2007 Vironal, Spiron, Audiron, Droserin a Flavocel by měly patřit do každé lékárničky v domácnosti s malými dětmi
10. 10. 2007 Na zimu se připravte předem
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací