info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Mimořádný chod Energy centra

Pro bližší informace klikněte zde.

Zavřít toto upozornění

Mýdlové pohlazení

Nabídka přírodních produktů Energy je opět bohatší o bezkonkurenční produkty. Jde o pětici bioinformačních mýdel, která nesou identické názvy jako krémy Pentagramu® s přívlastkem mýdlo: Droserin mýdlo, Protektin mýdlo, Artrin mýdlo, Cytovital mýdlo a Ruticelit mýdlo se společným poetickým podtónem “Herbal ritual”.
Všechna mýdla obsahují bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální minerální vodu ze zřídla Podhájska. Základ tvoří jemné glycerínové mýdlo.


Představují jedinečný produkt s očistným a harmonizačním účinkem, který využívá byliny Pentagramu® osvědčené patnácti roky praxe. Proto je třeba dívat se na ně a používat je, kromě jejich základní hy
gienické funkce, především s cílem harmonizace, tedy vyrovnávání. I běžné umývání rukou se tak může stát příjemným relaxem, jakýmsi malým několikrát denně opakovaným rituálem.
 
A to s cílem krátkého zamyšlení, zastavení se, které pohladí tělo i duši a dodá jí energii pro další činnost.
Stačí si to jen uvědomit, hladit si mýdlem ruce a zápěstí, ideálně i celé předloktí, a tak nabrat harmonii, která se nám díky bylinám obsaženým v mýdlech nabízí. Harmonie je fenomén klidu, pohody, rovnováhy a spokojenosti, který je čím dál více žádaný i v podmínkách naší západní civilizace. Vnitřní klid, vyrovnanost a dobrá mysl jsou dnes hodnoty považované za základ zdravého života.
Indikace, tedy možnosti využití bioinformačních mýdel v praxi, jsou podobné jako u krémů Pentagramu®, každý má tedy možnost volby podle vlastní individuální aktuální potřeby, či pocitu. Můžeme též procházet celým Pentagramem® mýdel – tak jako to děláme v případě bylinných koncentrátů preventivně – tj. aspoň jednou za rok.
Bioinformační bylinná mýdla Energy jsou výzvou i pro profesionální maséry, zejména ty, kteří ve své praxi využívají při masáži mýdla. Určitě ocení jejich jemnost, výjimečnou hladkost, skluz a blahodárný vliv na vlastní ruce, které si takovéto pohlazení za celodenní námahu zcela jistě zaslouží.
 
Moje první zkušenosti s mýdly říkají: jsou velmi jemná na dotek, příjemně voní, nevysušují pokožku, dokonce ani citlivou pleť na tváři. Doposud jsem používal na tvář značkové hydratační mýdlo, protože ostatní mýdla mi pokožku tváře vysušovala, a tím ji zdrsňovala. Po přejití na používání bylinných glycerínových mýdel Energy pleť zůstává i nadále jemná a dostatečně hydratovaná, není nutné vracet se ke speciálnímu hydratačnímu mýdlu. Co mě ještě mile překvapilo, je fakt, že navzdory frekventovanému používání mýdlo dlouho  vydrží.
Nová řada bylinných mýdel Herbal ritual zcela jistě najde široké uplatnění u každého z nás. Vždyť prakticky všichni dnes žijeme příliš rychle, až hekticky. Využijme proto několikrát denně opakovaný malý 2–3minutový rituál umývání rukou i na kratičké malé zastavení, zamyšlení a obrácení pozornosti na sebe samého. Pohlaďme si přitom ruce vůněmi bylin a tekoucí vodou a nabírejme energii a klid pro další chvíle dne. Ať už jsme v práci, nebo doma, takovéto malé oázy – krátké chvíle klidu – jsou zvlášť důležité pro člověka naší zrychlené a přetechnizované doby.


MUDr. Július Šípoš
 
Publikováno: 01. 10. 2011

Související produkty

Další články k tématu Ruticelit - mýdlo - zkušenosti a použití

Zobrazeno 5 položek
Datum zveřejnění Titulek
05. 07. 2019
Jak si vybrat mýdlo?

PĚT MÝDEL – PĚT PRVKŮ – PĚT EMOCÍ Mýdlo Artrin vybereme kdykoliv při pocitu únavy a obavách z událostí, které nás čekají. Také když nás trápí jakékoliv poranění – říznutí, škrábance, zvrtnutí kotníku, bolesti ramen, po úrazu či sundání sádry… Mýdlo napěníme a můžeme zároveň provést jemnou masáž…

02. 02. 2017
Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou

Stalo se mi, že se ke mně vrátila kamarádka, která začala používat jeden z krémů Beauty Energy, a když jej vypotřebovala, koupila si nějaký běžný kosmetický krém. Netrvalo dlouho a přišla si znovu pro “renovéčko”, protože její pleť jí jasně dala najevo svou nespokojenost. A proto je fajn poslouchat…

01. 07. 2012
Těhotenství, krevní oběh a Energy

Těhotenství, krevní oběh a Energy I když je těhotenství považované za fyziologický, tedy normální stav organismu ženy v přiměřeném věku, přece jen znamená zvýšenou zátěž pro srdce a krevní oběh. Pokud je srdce zdravé, snáší takovouto zátěž většinou lehce. Když je však postižené už před…

01. 07. 2011
Novinka: Pentagram® mýdel

Člověk je z pohledu původních čínských učení bytostí velmi významnou. Ve chvíli, kdy je schopen vzpřímeného postoje, se stává jedincem, který určuje zeměpisné směry. Od něho se nyní bude odečítat sever, jih, východ, západ. Často nás ale životní situace vykolejují a nebývá vždy snadné se vrátit…

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací