[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mycocard 90 kapslí

Mycocard
90 kapslí

818 Kč (629 Kč pro členy - více informací)
  • Kombinace vzácných hub a bylinných exktraktů
  • Dle TČM náleží k prvku oheň
  • Ovlivňuje dráhu srdce, tenkého střeva a tkáně s nimi související

Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycocard náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Ohně a posiluje tak dráhu srdce a tenkého střeva.

Hlavní účinky Mycocardu: harmonizace dráhy srdce a tenkého střeva. Pozitivně ovlivňuje obtíže odrážející se ve hmotě příslušných orgánů a tkání. Zároveň orgány a tkáně vyživuje a posiluje.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (1.32 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .

Tip: Zajímavé povídání MUDr. Alexandry Vosátkové s Jaroslavem Duškem o celém Mycosynergy najdete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3EAcv_3YpI

Účinné ingredience

Extrakt z outkovky pestré, extrakt z lesklokorky lesklé - REISHI, extrakt z karbince evropského.

Složení 1 kapsle

Extrakt z outkovky pestré (Coriolus versicolor) 237 mg, extrakt z lesklokorky lesklé - REISHI (Ganoderma lucidum) 158 mg, extrakt z karbince evropského (Lycopus europaeus) 95 mg, rostlinná kapsle (MPMC), stabilizátor - hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Celková hmostnost 1 kapsle

620 mg

Obsah

90 kapslí