[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Lenka Lachnitová - lektor jógy

LEKTORKA JÓGY A TERAPEUT ENERGY

RNDr. LENKA LACHNITOVÁ Ph.D.

Energy centrum Olomouc

mobil: 608 001 535
e-mail: [email protected]

S jógou jsme se seznámila před jedenácti lety. Motiv byl stejný jako u většiny lidí - protáhnout a posílit tělo. Postupně jsem si ale začala uvědomovat, že vědomě prováděná jóga působí na člověka mnohem komplexněji. Učí ho pracovat se svým tělem, myšlenkami, dechem i energiemi, vědomému bytí v přítomném okamžiku, hlubší relaxaci a sebepoznávání, úctě a respektu k sobě samému i ostatním lidem. Rozhodla jsem se absolvovat kurz Instruktora jógy v Brně akreditovaný MŠMT. Na něm jsem se mj. seznámila i s jógovou terapií a principy zdravého pohybu. Oslovily mě natolik, že je zařazuji do svých lekcí. Kladu také důraz na správné provádění pozic, práci s dechem a tělesnými zámky. Důležitá je pro mne i relaxace, harmonizace těla a mysli.

LEKCE HATHA JÓGY A POWER JÓGY

V Energycentru Olomouc nabízím lekce vhodné i pro začátečníky. Lekce Hatha jógy jsou klidnější, zaměřené na protažení těla, harmonizaci a relaxaci. Lekce power jógy jsou dynamičtější, při protažení a posílení těla je opět kladen důraz na správné provádění asán a principy zdravého pohybu. Zvažuji i otevření lekce zaměřené na jemnou jógu a relaxaci.

Lekce power jógy probíhá v Energycentru Olomouc ve středu od 16.30 do 17.30 hod. Následuje lekce Hatha jógy od 18 do 19 hod.

Cena: 100,- / 60 min nebo permanentka 10 lekcí za 900 Kč

Sekce: cvičení - jóga

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací