[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mycohepar 90 kapslí

Mycohepar
90 kapslí

818 Kč (629 Kč pro členy - více informací)
  • Kombinace vzácných hub a bylinných exktraktů
  • Dle TČM náleží k prvku dřeva
  • Ovlivňuje dráhu jater, žlučníku a souvisejících orgánů dle TČM (např. šlachy a vazy)

Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycohepar náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Dřeva a posiluje tak dráhu jater a žlučníku.

Hlavní účinky Mycoheparu: doplnění čchi jater, doplnění jinu a krve jater, odstranění větrného chladu, posílení metabolických funkcí jater, posílení zprůchodňovací funkce jater. Získáváme tak v něm hodně zajímavý doplněk k Regalenu.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (858.62 kB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Tip: Zajímavé povídání MUDr. Alexandry Vosátkové s Jaroslavem Duškem o celém Mycosynergy najdete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3EAcv_3YpI

Účinné ingredience

Extrakt z korálovce ježatého, extrakt z hlívy ústřičné, extrakt z kozlíku lékařského, extrakt ze smetánky lékařské.

Složení 1 kapsle

Extrakt z korálovce ježatého (Hericium erinaceus) 196 mg, extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) 131 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 98 mg, extrakt ze smetánky lékařské (Taraxacum officinale) 65 mg, stabilizátor - hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Celková hmostnost 1 kapsle

620 mg

Obsah

90 kapslí

Datum zveřejnění Titulek
23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy