[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mgr. Michaela Maňásková - terapeut

ENERGY TERAPEUT

Mgr. MICHAELA MAŇÁSKOVÁ

Energycentrum Olomouc

mobil vodafone: 608 054 610
e-mail: [email protected]

 

MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM SUPERTRONIC

Měření přístrojem Supertronic je neinvazivní metoda, která již v předstihu může odhalit funkční potíže v určitém orgánu. Má největší význam v prevenci, kdy je regenerace také nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu.

Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, při níž se zjišťují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která je její alternativou a klasickou medicínskou diagnostiku vhodně doplňuje.

Cestou analýzy lze zjistit zdroj problémů, případně z čeho a proč postižení vzniklo, včetně zjištění stresu, jeho druhu a také jeho emocionální původ.

Pomocí přístroje Supertronic lze také vytestovat vhodnost konkrétního přípravku pro organismus člověka v daném okamžiku.

Cena: 300,- / 30min

PORADNA ENERGY - KONZULTACE

Nabízím zdravotní poradenství s přípravky Energy – přírodními produkty z kategorie potravinových doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty dle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.

cena: 400,- / 30min

BODYTERAPIE

Terapie zaměřená na tělo je forma psychoterapie, která na cestě k teapeutickému cíli pracuje s tělem a významným způsobem tak rozšiřuje terapeutické možnosti a dosah působení. Bodyterapie zahrnuje práci s dechem, pohybem a zvukem a pracuje na všech osobnostních úrovních: fyzické, emocionální, psychické i duchovní.

Bodyterapeutická metoda, kterou jsem vystudovala, se jmenuje Core energetics a ve srovnání s jinými bioenergetickými přístupy je specifická zahrnutím duchovního aspektu do terapeutického procesu (probíhá v pozdějších fázích terapeutického procesu). Bližší informace ráda poskytnu osobně osobně či na tel. čísle 608 054 610. Pracuji na tvorbě svých webových stránek, kde budou uvedeny bližší údaje o mém způsobu práce.

Cena terapie: 700,- /1 hodina

ASTROPORADNA

Astrologické poradenství poskytuji pouze jako prostředek na cestě k osobnímu růstu, nebo jako pomocníku na cestě k úzdravě. 

Cena poradenství: 1.000,- / 1. hodina - zahrnuje vypracování horoskopu

                                600,- / hodina - další konzultace