[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Mgr. Michaela Maňásková - terapeut

ENERGY TERAPEUT

Mgr. MICHAELA MAŇÁSKOVÁ

Energycentrum Olomouc

mobil vodafone: 608 054 610
e-mail: [email protected]

Hlavní foto - náhled

 

MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM SUPERTRONIC

Měření přístrojem Supertronic je neinvazivní metoda, která již v předstihu může odhalit funkční potíže v určitém orgánu. Má největší význam v prevenci, kdy je regenerace také nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu.

Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, při níž se zjišťují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která je její alternativou a klasickou medicínskou diagnostiku vhodně doplňuje.

Cestou analýzy lze zjistit zdroj problémů, případně z čeho a proč postižení vzniklo, včetně zjištění stresu, jeho druhu a také jeho emocionální původ.

Pomocí přístroje Supertronic lze také vytestovat vhodnost konkrétního přípravku pro organismus člověka v daném okamžiku.

Cena: 300,- / 30min

PORADNA ENERGY

Nabízím zdravotní poradenství s přípravky Energy – přírodními produkty z kategorie potravinových doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty dle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.

cena: 300,- / 30min

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací