[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mgr. Jana Vyhnánková Němečková - terapeut

ENERGY TERAPEUT

Mgr. JANA VYHNÁNKOVÁ NĚMEČKOVÁ

Energycentrum Olomouc

mobil t-mobile: 604 287 365
e-mail: [email protected]
 

Hlavní foto - náhled

"Pracuji tělem i duší s tělem i duší!"

Při své práci s klientem využívám, kromě níže uvedených technik, také znalostí metody EFT, Faster EFT, Matrix Reimprinting, Enneagramu, včetně principů a prožitků Systemických konstelací.

Dle zájmu naučím základy EFT pro denní využití.

KINEZIOLOGICKÉ TESTOVÁNÍ

- testování energetiky jednotlivých orgánů a tělních systémů
- testování vhodnosti léků, potravin, terapií
- cílený výběr preparátů Energy a další

DIACOM

biorezonanční vyšetření - počítačová diagnostika 21. století

Tato diagnostická metoda je unikátní tím, že dovoluje v krátkém čase prověřit celkový zdravotní stav, lokalizovat a vyhodnotit zánětlivá ložiska v jednotlivých orgánech a posoudit stadium jejich zátěže, či poškození.
Touto metodou lze lokalizovat viry, bakterie, plísně a parazity, které následně likvidujeme frekvenční terapií. Jejich eliminací dochází k odstranění příčin akutních i chronických nemocí.

cena: 600 Kč/ hod.

EFT (Emotion Freedom Technicues)

- univerzální léčebná metoda nazývaná akupunkturou bez jehel, kdy dochází k uvolňování emocí a nastavených omezujících programů z energetického systému těla
- je vhodná při depresích, fobiích, úzkostech, různých formách strachu, problémech ve vztazích, nízkém sebevědomí, závislostech, fyzických bolestech, problémech s otěhotněním, nadváhou, při hledání souvislostí (proč se mi to a to v životě děje, proč právě já, proč stále opakuji stejné chyby… atd.)
- při terapii se snažím klienta poučit tak, aby tuto metodu mohl případně aplikovat i sám na sobě alespoň v jednoduché formě

cena: 1.000 Kč/ hod.

MOTÝLÍ MASÁŽE - Metamorfní technika

Příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat, utvořených v období prenatálního vývoje. Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy, různých stresů a poruch chování. MT je vhodná pro každého, děti i dospělé, nastávající maminky, pro všechny, kdo trpí na halux vagus, pro všechny, kterým se tvoří a praská suchá kůže na patách, pro všechny, kteří trpí poruchou sebeovládání, agresivitou, hyperaktivitou, pro všechny stresované.

MT se aplikuje prostřednictvím jemných doteků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy. Nemá žádné vedlejší účinky.

Při masáži není potřeba diskutovat o osobních problémech či zdravotních potížích.

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5