[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Runa essence 210 g

Runa essence
210 g

624 Kč (480 Kč pro členy - více informací)

Biorytmické smoothie podle principů TČM (tradiční čínské medicíny)

Harmonizační smoothie sestavené z účinných ingrediencí na základě propojení západních vědeckých poznatků integrativní výživy s východními principy tradiční čínské medicíny (TČM). Podle principů TČM posiluje srdce a tenké střevo. Je prospěšné v teplejším období anebo kdykoliv při pocitu vnitřní horkosti

  • osvěžující a nutričně vyvážené smoothie
  • dle TČM náleží k prvku oheň
  • posílení srdce a tenkého střeva
  • omlazující efekt, kolagen booster
  • povzbuzení životní radosti
  • harmonizace psychiky
  • čistě přírodní složení

PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (1.26 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Použití

Runa essence je čistě přírodní, harmonizační a biorytmické smoothie sestavené podle principů tradiční čínské medicíny (TČM) podporující psychiku, povzbuzení životní radosti a mladistvý vzhled. Respektuje nutriční potřeby i klíčové biorytmy organismu a našemu tělu dodává co nejšetrněji připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybrané s důrazem na kvalitu i způsob zpracování, kdy byla zachována jejich ryzí čistota a živá podstata. Smoothie je naprosto bez chemie, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek ani přidaný cukr.

Synergické složení a účinek jednotlivých surovin podle TČM působí jako preventivní i terapeutická strava u jedinců s oslabením čchi srdce a tenkého střeva. Jednotlivé složky – ovoce, medicinální houba, bylinky a koření se navzájem podporují. Obsahuje zdroj vlákniny, bílkovin, sacharidů a kvalitních tuků a je plné zdraví prospěšných antioxidantů, polyfenolů, vitaminů a minerálů. Významný je omlazující (anti-aging) efekt. 

Snadno dostupná, rychlá a nutričně vysoce kvalitní snídaně či svačina do práce, školy, na cestách, dovolené, v porodnicích či nemocnicích. 

Účinné ingredience

Syrovátkový protein, sušené kokosové mléko, lyofilizovaný banán – prášek, sušená hruška – prášek, plodnice rosolovky řasotvaré – prášek, lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek, extrakt z nati mučenky pletní, sušený mletý oddenek zázvoru lékařského, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého, nerafinovaná sůl.

Složení – 1 porce (60 g) 

Syrovátkový protein (32,8 %), sušené kokosové mléko (16,7 %), lyofilizovaný banán – prášek (16,3 %), sušená hruška – prášek (13,3 %), plodnice rosolovky řasotvaré – prášek (9,3 %), lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek (9 %), extrakt z nati mučenky pletní (1,7 %), sušený mletý oddenek zázvoru lékařského (0,3 %), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (0,2 %), nerafinovaná sůl.
Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

Způsob použití a dávkování

Do mixéru na přípravu smoothie (anebo do šejkru – pokud vám nevadí hrubší konzistence) vsypte 30 g (cca 2–3 lžíce) smoothie, zalijte cca 200 ml vody pokojové teploty a rozmixujte. 

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Obsah

210 g - týdenní balení

Výživové údaje na 100 g na 1 porci (30 g)
Energie 1770 kJ/423 kcal 531 kJ/127 kcal
Tuky 16,00 g 4,80 g
z toho nasycené mastné kyseliny 11,70 g 3,50 g
Sacharidy 35,00 g 10,50 g
z toho cukry (přirozeně se vyskytující) 21,70 g 6,50 g
Vláknina 12,00 g 3,60 g
Bílkoviny 32,30 g 9,70 g
Sůl 0,30 g 0,10 g

 

Co je Energyfood

Energyfood je koncept celostní vyvážené stravy, který respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy našeho organismu. Ve správnou chvíli dodává našemu tělu pečlivě vybrané, dokonale zpracované a vzájemně vyvážené esenciální ingredience.

Výjimečné synergie bylo dosaženo spojením západních vědeckých poznatků s východními znalostmi a principy tradiční čínské medicíny. Výsledkem je harmonie mimořádných účinků a chutí, kde strava se stává potěšením i lékem zároveň.