[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Qi coffee 100 g

Qi coffee
100 g

480 Kč (369 Kč pro členy - více informací)
  • Čilost, soustředění*
  • Výkon, vytrvalost**
  • Imunita***
  • Oběhová soustava, cholesterl.****

Potřebujete po ránu pořádně nakopnout? Neumíte si představit, že by váš den měl začínat bez kávy? QI coffee je víc než jen káva. Výjimečnost QI coffee spočívá v kombinaci silné instantní kávy s extrakty hub reishi a cordyceps.

V QI coffee je až 10 % obsahu tvořeno houbami. Toto spojení způsobuje prodloužení povzbuzujícího efektu kávy, který vede k větší vitalitě, vytrvalosti všeho druhu a především odolnosti vůči stresu. Houby navíc snižují aciditu kávy, což chrání před podrážděním žaludku. Obsažený kofein v produktu podporuje čilost a soustředění* a zajišťuje maximální výkon a vytrvalost**. Lesklokorka lesklá zvyšuje imunitu*** a má pozitivní vliv na zdraví oběhové soustavy**** a hladinu cholesterolu**** v krvi. Produkt je vhodný pro kohokoliv, kdo potřebuje okamžité povzbuzení. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, kardiaky, lidi s vysokým tlakem.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (2 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .

Účinné ingredience

rozpustná sušená káva robusta, extrakt z cordycepsu, extrakt z reishi

Složení

rozpustná sušená káva robusta 90 % (obsah kofeinu 4–4,5 %), extrakt z housenice čínské (Cordyceps sinensis) 5 % (obsah polysacharidů 40 %, mannitolu 15 %), extrakt z lesklokorky leské (reishi - Ganoderma licidum) 5 % (obsah polysacharidů 30 %)

Doporučené použití a dávkování

Zalijte 1–2 lžičky kávy zhruba 2 dl horké vody o teplotě 90 °C a důkladně promíchejte. Kávu lze dochutit mlékem (může být i rostlinné). K přípravě ledové kávy použijte stejnou dávku do studeného mléka se třemi kostkami ledu – důkladně protřepejte, nejlépe v šejkru.

Doporučená denní dávka jsou dva nápoje. Vhodnou dobu pro pití nápoje zvolte dle svých individuálních potřeb, ideálně do 17 hodin. QI COFFEE lze užívat dlouhodobě v průběhu celého roku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, kardiaky, lidi s vysokým krevním tlakem.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah

100 g