[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mycoren 90 kapslí

Mycoren
90 kapslí

818 Kč (629 Kč pro členy - více informací)
  • kombinace vzácných hub a bylinných extraktů
  • dle TČM náleží k prvku vody
  • ovlivňuje dráhu ledvin a močového měchýře

Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycoren náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Vody a posiluje tak dráhu ledvin a močového měchýře.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (4.37 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Tip: Zajímavé povídání MUDr. Alexandry Vosátkové s Jaroslavem Duškem o celém Mycosynergy najdete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3EAcv_3YpI

Účinné ingredience

Extrakt z trsnatce lupenitého, extrakt z pórnatky kokosové, extrakt z housenice čínské (Cordyceps), extrakt z dendrobia vznešeného.

Složení 1 kapsle

Extrakt z trsnatce lupenitého (Grifola frondosa) 178 mg, extrakt z pórnatky kokosové (Poria cocos) 134 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z housenice čínské (Cordyceps sinensis) 104 mg, extrakt z dendrobia vznešeného (Dendrobium nobile) 74 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Celková hmostnost 1 kapsle

620 mg

Obsah

90 kapslí

Datum zveřejnění Titulek
23. 03. 2022
NOVINKA: Mycohepar

Obsah pouze pro členy