[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Mycopulm 90 kapslí

Mycopulm
90 kapslí

818 Kč (629 Kč pro členy - více informací)
  • Kombinace vzácných hub a bylinných exktraktů
  • Dle TČM náleží k prvku kovu
  • Ovlivňuje dráhu plic a tlustého střeva

Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycopulm náleží podle metody Regenerace v Pentagramu ® k elementu Kovu a posiluje tak dráhu plic a tlustého střeva.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (796.01 kB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .
Kategorie: 

Tip: Zajímavé povídání MUDr. Alexandry Vosátkové s Jaroslavem Duškem o celém Mycosynergy najdete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=L3EAcv_3YpI

Účinné ingredience

Extrakt z boltcovitky ucha Jidášova, extrakt z choroše oříše, extrakt z pýru plazivého, extrakt z penízovky sametonohé, extrakt z pazvonku chloupkatého.

Složení 1 kapsle

extrakt z boltcovitky ucha Jidášova (Auricularia auricula-judae) 134 mg, rostlinná kapsle (HPMC) 120 mg, extrakt z choroše oříše (Polyporus umbellatus) 112 mg, extrakt z pýru plazivého (Elymus repens) 90 mg, extrakt z penízovky sametonohé (Flammulina velutipes) 78 mg, extrakt z pazvonku chloupkatého (Codonopsis pilosula) 56 mg, stabilizátor – hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Celková hmostnost 1 kapsle

620 mg

Obsah

90 kapslí

Datum zveřejnění Titulek
25. 07. 2022
NOVINKA: Mycopan

Obsah pouze pro členy

31. 10. 2021
NOVINKA: Mycopulm

Obsah pouze pro členy