[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

MUDr. Bohdan Haltmar - lékař

ENERGY TERAPEUT

MUDr. BOHDAN HALTMAR

Energycentrum Olomouc

mobil O2: 602 583 091
tel.: 585 224 641
e-mail: [email protected]

Hlavní foto - náhled

BEZPLATNÁ GYNEKOLOGICKÁ PORADNA

V pravidelných intervalech poskytuji v Energy centru Olomouc bezplatné poradenství zaměřené především na gynekologické potíže klientek. Ve své práci kombinuji moderní medicínské postupy s tisíciletou moudrostí a principy staré čínské medicíny (využití pentagramu v ovlivňování činnosti jednotlivých orgánů).

cena: v Energy centru Olomouc zdarma

MĚŘENÍ EAV SUPERTRONIC

Supertronic je přístroj pro měření průchodu stejnosměrného proudu přes pokožku člověka v akupunkturních bodech a vychází z metody nazývané „elektroakupunktura podle Volla“ (EAV). Koncepce přístroje vychází z poznatku, že v místě akupunkturních bodů je dramaticky snížen elektrický odpor kůže a přes pokožku tedy prochází větší hodnoty el. proudu. Velikost procházejícího proudu (měřeného v mikroampérech) umožňuje standardizovat tyto hodnoty pro zdravého člověka a okamžitě zjistit stav příslušných meridiánů. Proměřením příslušných bodů získáváme cenné informace o stavu energie. V případě odchylek zjišťujeme zdroje obtíží a zdravotních problémů.

Tato metoda také umožňuje zjistit vhodnost či nevhodnost přípravků Energy, potravinových doplňků nebo potravin jejich připojením do měřícího okruhu.

cena: dle rozsahu konzultace dohodou

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7