[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Betafit 90 kapslí

Betafit
90 kapslí

533 Kč (410 Kč pro členy - více informací)
  • krvetvorba*
  • kardiovaskulární systém**
  • ledviny–vylučování***
  • minerály, železo****

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní a truskavce ptačího a rutin.

Betafit podporuje zdravou krvetvorbu* (železo). Kopřiva dvoudomá zajišťuje normální činnost kardiovaskulárního systému**, cévní soustavy a eliminuje pocit těžkých nohou. Má pozitivní vliv na činnost ledvin a vylučování***. Doplňuje do těla minerály a železo****. Osvěžuje, dodává vitalitu a energii. Příznivě působí na stav kostí, vlasů, nehtů a kůže.


PDF Prospekt (příbalový leták) ke stažení (2.21 MB).
Pro stažení je nutno se přihlásit a být členem klubu Energy. Zobrazit výhody členství .

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin (50 mg / 1 kapsle).

Složení 1 kapsle

Extrakt z hlízy řepy obecné (Beta vulgaris) 337,5 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z listu kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) 60 mg, rutin 50 mg, extrakt z natě přesličky rolní (Equisetum arvense) 50 mg, extrakt z natě truskavce ptačího (Polygonum aviculare) 50 mg, stabilizátor — celulóza, stabilizátor — hořečnaté soli mastných kyselin.

Doporučené dávkování

1-2 kapsle 3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí

Obsah

90 kapslí

Celková hmotnost 1 kapsle

729 mg