[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlásit / vytvořit účet

Libor Zvolánek - terapeut

ENERGY TERAPEUT

LIBOR ZVOLÁNEK

Energycentrum Olomouc

mobil t-mobile: 605 256 327
e-mail: [email protected]
web: www.systemicke-konstelace.info

Hlavní foto - náhled

Narodil jsem se v roce 1958 v Brně, nyní žiji s rodinou v Olomouci. Zájem o alternativní metody léčení mě před lety přivedl také k systemickým konstelacím, které si mě získaly především svojí hloubkou, poctivostí a jednoduchostí. V letech 2005–2007 jsem prošel výukou konstelací včetně metody konstelací traumatu u Jana Bílého a Bhagata J. Zeilhofera. Semináře konstelací sám vedu již 12. rokem. Při práci je mi blízký především intuitivní a lidský přístup. A vážím si toho, když se společně s účastníky mých seminářů dokážeme s pokorou a láskou zasmát i v těžkých chvílích.

V posledních letech se věnuji samotnému výcviku systemických a rodinných konstelací. Tento výcvik probíhá ve skupině a obsahově je rozložen do celého roku. Náplní mé činnosti však nejsou pouze konstelace. Za nedílnou součást mé práce s klienty považuji automatickou kresbu, kterou se zabývám dlouhou řadu let. Provádím diagnostiku energetického systému klienta a na základě výsledků doporučuji přípravky ENERGY. 

V současné době se intenzivně zabývám novým projektem Krajina duše. Jedná se o otevřené společenství terapeutů a lidi, kteří sdílejí podobný pohled na život a chtějí se skrze seberealizaci podělit s druhými o to nejlepší, co v nich je.

více na www.krajina-duse.cz 

PORADNA ENERGY

Nabízím poradenství k přípravkům Energy – přírodním produktům z kategorie doplňků stravy, zelených potravin a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty dle principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny. K diagnostice používám metodu automatické kresby.

VÍCE O RODINNÝCH KONSTELACÍCH

Pokoušet se slovy vysvětlit systemické konstelace je obtížné, konstelace je třeba na vlastní kůži prožít. Kromě seminářů, kde zástupci vybraní z řad účastníků zprostředkovávají pocity, postoje či vztahy v daném systému (např. rodina, pracovní kolektiv, atd.), nabízím také individuální konstelace. Rodinné konstelace řeší problémy související s rodinou, zdravím, osudem, partnerstvím, závislostmi, traumaty, zaměstnáním, atd...

více na www.systemicke-konstelace.info 
Seznam plánovaných konstelací: http://www.systemicke-konstelace.info/co-bude-a-prihlasky.php

Foto 1