[email protected]  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Ing. Pavla Hlavinková - terapeut

ENERGY TERAPEUT

Ing. PAVLA HLAVINKOVÁ

Energycentrum Olomouc

mobil vodafone: 777 894 240
e-mail: [email protected] 

KONZULTACE DLE TČM

PORADNA ENERGY

O MNĚ

Od roku 2008 jsem postupně přišla do bližšího či povrchnějšího kontaktu se spoustou metod alternativní medicíny a každá z nich mě něco naučila a odkryla další dílek puzzle z celkového obrazu fungování života a jeho souvislostí.

Hlouběji jsem se nejdříve rozhodla proniknout za oponu metody Kineziologie-One Brain, touto metodou sice přímo nepracuji, ale kurzy mě obohatily o chápání souvislostí mezi naším emočním prožíváním a následnou somatizací problémů. Následně jsem si zamilovala tradiční čínskou medicínu (TČM) a rozhodla se ji začít studovat, na diagnostice dle TČM mě baví, jak logicky a analyticky se lze dopátrat až k jádru daného zdravotního problému, neustále se přesvědčuji o tom, že tento 5000 let starý systém opravdu skvěle funguje a má místo zejména tam, kde klasická medicína narazila na svoje limity a neví si s pacientem rady, protože podle jejich pohledu je přece zdravý, ač má ale problémy....

TČM pracuje mimo jiné i s emocemi, protože každý z pěti hlavních orgánů je oslabován, nebo posilován nějakou emocí. Vzdělávám se i nadále v oblastech psychosomatiky a hlavně vztahů, protože vztahy jsou těmi nejsilnějšími hybateli našich životů a vznikají tam ty nejsilnější emoce, které následně ovlivňují naši životní (ne)pohodu a hlavně zdraví.

Pronikla jsem také do tajů čínské kosmologie (učení Ham Yu), čemuž jsem se dříve jako skeptik bránila, ale zkusila jsem tomu dát šanci a zkoumala tyto souvislosti. Výsledky byly pro mě fascinující, protože se díky tomuto způsobu diagnostiky dokážu podívat ne jen na charakteristiky daného člověka (což pro něj bývá velmi léčivé, protože se díky tomu lépe pozná a sám sebe více pochopí a přijme), ale hlavně na jeho vrozené dispozice a tím se ještě více dostávám k jádru jeho problémů, které vznikají, když nerespektuje svoji přirozenost.

Postupem času mě navíc začala lákat ženská témata, chtěla jsem intenzivněji pracovat se ženami, které se chystají otěhotnět, dále s těhotnými, rodícími a následně se ženami v šestinedělí, proto jsem se přihlásila i na školu pro duly, abych se mohla stát průvodkyní žen v tomto magickém a zároveň velmi náročném období.

Ženskými tématy se zabývám i v širším kontextu než jen okolo těhotenství, oblast ženství si dnes zasluhuje daleko větší pozornost než se jí v běžném životě dostává, protože ženství je v naší společnosti velmi poničené...

Při práci s klienty se snažím pracovat celostně, k podpoře na fyzické úrovni doporučuji buď bylinné směsi tradiční čínské medicíny, nebo produkty Energy, které také vycházejí z principů TČM, zároveň zájemcům dávám i stravovací doporučení a pro ty, kteří chtějí vidět na příčiny svých problémů více do hloubky, nabízím možnost podívat se na to z pohledu psychosomatiky, východní astrologie a univerzálních životních zákonitostí.

Více o mně zde.

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací