Kategorie

Než začneš někoho léčit, zeptej se ho, jestli je ochotný vzdát se toho, co ho dělá nemocným. Hipokrates

Anna Hanáková - terapeut

ENERGY TERAPEUT

ANNA HANÁKOVÁ

Energycentrum Olomouc

mobil t-mobile: 603 844 833
e-mail: hanakova.anna@seznam.cz
web: numerologie-anicka.webnode.cz

ZPRACOVÁNÍ NUMEROSKOPU

NUMEROLOGIE
je esoterická nauka o číslech a datuje se od dob, kdy lidé objevili nulu a začali s ní počítat. Čísla každého z nás provázejí od okamžiku našeho početí a hrají v životě každého z nás důležitou a nezaměnitelnou úlohu, neboť nám mohou poskytnout výklad našeho osudu a poskytnout odpověď na otázku: KDO JSEM?

NUMEROLOGIE
nám může poskytnout informace o našich silných a slabých stránkách a tím nám dává možnosti jak nejlépe využít svůj potenciál ke prospěchu svému i svého okolí a také moci potlačit vlastní slabosti a nedostatky.

Je jen na každém z nás, zda této možnosti využije a zda si otevře dveře nejen pro sebe, ale jiné dveře, vedoucí k většímu vzájemnému porozumění a vědění.

cena: dle rozsahu výkonu a zpracování

PARTNERSKÉ VZTAHY

poradenství - v oblasti partnerských vztahů, vztahů rodičů a dětí, pracovních vztahů pomocí numerologie

cena: dle rozsahu výkonu a zpracování

ZDRAVOTNÍ DIAGNOSTIKA

poradenství v oblasti zdravotní diagnostiky pomocí diacomu, numerologie či syderického kyvadla s následnou možností určení vhodných preparátů a jejich kombinaci – přípravky produktů Energy

cena: dle rozsahu výkonu a zpracování

PORADNA ENERGY

zdravotní poradenství s přípravky ENERGY – přírodními produkty z kategorie potravinových doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance.

cena: dle rozsahu výkonu a zpracování

MĚŘENÍ SUPERTRONICEM EAV

jedná se o nebolestivé měření bodů na energetických drahách člověka pomocí metody EAV (Elektroakupunktura podle Volla). Supertronic je vytvořen tak, aby dal rámcový obraz o dějích v našem těle a aby otestoval konkrétní bioinformační prostředek. Tento systém měření využívá akupunkturních bodů, umístěných na procházejících nervech prstů na rukách i nohách. Tímto nervovým systémem procházejí nervové impulsy v podobě elektrických pulsů.

cena:dospělí 300,-Kč, děti, studenti a důchodci 250,- Kč

MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM DIACOM

biorezonanční vyšetření - počítačová diagnostika 21. století

Tato diagnostická metoda je unikátní tím, že dovoluje v krátkém čase prověřit celkový zdravotní stav, lokalizovat a vyhodnotit zánětlivá ložiska v jednotlivých orgánech a posoudit stadium jejich zátěže, či poškození.
Touto metodou lze lokalizovat viry, bakterie, plísně a parazity, které následně likvidujeme frekvenční terapií. Jejich eliminací dochází k odstranění příčin akutních i chronických nemocí.

cena: dle rozsahu výkonu a zpracování

ŠKOLIČKA NUMEROLOGIE

ZÁKLADNÍ KURZ – 2 dvoudenní semináře pro začátečníky.
Cílem je naučit se vytvořit numerologickou mřížku a seznámit se se základy numerologie

cena: za oba semináře 4.000,- Kč
Poznámka: Účast max. 8-10 žáků. Minimum je 5 žáků!

KURZ PRO POKROČILÉ – 2 dvoudenní semináře.
Cílem je naučit se převést jméno a příjmení k numerickému výkladu, dále porovnávat numerologické mřížky v partnerských vztazích.

cena: za oba semináře 4.000,- Kč
Poznámka: Účast max. 8-10 žáků. Minimum je 5 žáků!

Provedení obou kurzů je možné po dohodě uskutečnit na Vámi vybraném místě republiky. V ceně obou kurzů jsou studijní materiály v písemné podobě.

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací