Co bylo

Jak vybrat přípravek Energy pro Vaše zvířecí mazlíčky i pro Vás

1. 11. 2015
První listopadovou neděli jsme v olomouckém klubu Energy přivítali MVDr. Lubomíra Chmelaře. I přesto, že sluníčko lákalo k procházkám a výletům, chovatelé zaplnili přednáškovou místnost téměř do posledního místečka. Tématem dne bylo: "Jak vybrat přípravek Energy pro Vaše zvířecí mazlíčky i pro Vás."
 
Pan doktor nám podrobně vysvětlil princip Pentagramu, vztahy mezi jednotlivými prvky a na příkladech z běžného života ukazoval, jak řešení potíží může být v podstatě jednoduché. 
Také nás seznámil s další výbornou pomůckou, Grafikonem, který je na trhu zatím krátce. Po pochopení práce s ním, je výborným vodítkem k vybrání vhodného produktu nejen pro zvířátka, ale i pro jejich páníčky. 
 
Je úžasné sledovat jak citlivě a erudovaně, poradci, kteří pracují právě s veterinárními produkty a procházejí školícím systémem veterinární divize, přistupují ke svým zvířecím klientům. Jsem velice ráda, že v Olomouci máme jednoho z nich, Janu Indrychovou. 
 
Co dodat na závěr? Myslím, že se máme ještě hodně co učit, nejen od zvířat.
 
foto-142-m.jpg foto-143-m.jpg

Produkty Energy v praxi - Mudr. Alexandra Vosátková

6. 10. 2015
Jaký produkt zvolit a proč? Čeho chceme dosáhnout? Jaké je složení produktů? Jaké jsou nejvhodnější kombinace přípavků na daný problém? 

Na tyto a ještě mnho dalších otázek nám celý den odpovídala MUDr. Alexandra Vosátková.
 
Na semináři jsme se zabývali rozborem účinku jednotlivých produktů Energy tak, abychom si je dovedli přesně představit v reálné situaci klienta – je totiž klíčové mít představu, kam se může po jejich podání posunout vývoj jeho obtíží.
 
4 dny po semináři :
Dobrý den, kombinace paní doktorky je geniální, měla by si to dát patentovat, zabralo nám to, má to pouze jednu nevýhodu, všude sebou tahám tabulku a jsem na ní závislá.
Hezký den
zdraví H.K


 
foto-140-m.jpg foto-141-m.jpg

Pentagram, produkty Energy a meridiány - přednáška MUDr. Zdeňka Šose

16. 5. 2015
V květnu v Olomouckém klubu Energy proběhla přednáška pana doktora Šose na téma: Pentagram, produkty Energy a meridiány. Společně s ním nás celým víkendem provázela i jeho úžasná žena Zdeňka.
 
Oba dny byli doslova nabité informacemi, příběhy a zkušenostmi obou manželů, tolik nadšení a radosti. "Vše dělejte jednoduše, jak je to moc složité začněte znovu." Lehkost a hravost jaká z pana doktora vyzařovala, když "pobíhal" kolem Pentagramu a se zaujetím sledoval každý prvek a nacházel nové a nové souvislosti, byla doslova nakažlivá :-) 
 
"Jsme jeden velký celek a každý dům se staví od základů, jaké máme nohy, takové máme celé tělo." 
Ukazoval nám jednoduché nacházení přímých souvislostí s různými zdravotními potížemi, např. s "nevysvětlitelnými" bolestmi zubů a postavením nohy.
 
Čas plynul tak rychle, že jsme jej vůbec nestíhali sledovat. 
 
Z celého srdce (troufám si říci nás všech zúčastněných) patří velké poděkování oběma manželům, že si udělali čas a přijeli k nám na Moravu, poděkování patří také vedoucí klubu Mgr. Michaele Maňáskové, která vše zorganizovala a v neposlední řadě společnosti Energy za její podporu lékařů ve snaze o propojení klasické a alternativní medicíny. 
foto-133-m.jpg

Psychosomatika s MUDR. A. Vosátkovou

13. 9. 2014
V dnešní době se víc než často setkáváme s případy, kdy se lidé necítí dobře, ale podle klasické medicíny jim nic není. V takových případech je třeba hledat jemnější souvislosti a podívat se hlouběji, abychom viděli, kde psychika vytváří fyzické potíže.
Ale to není všechno. Za všemi nemocemi se skrývá poselství duše, které člověka navádí k určitému chování/zanechání určitého chování.
MUDr. Alexandra Vosátková je jedním z výborných odborníků, kteří mají zároveň schopnost podívat se za symptomy a navést člověka potřebným směrem. A její povídání je píseň pro uši i pro duši.
 
Srdečně doporučujeme!
foto-135-m.jpg foto-136-m.jpg

Přednáška s besedou MUDr. Haltmara

24. 10. 2013
téma: Pentragram- jak se v něm vyznat a vybrat si vhodný preparát?
foto-137-m.jpg foto-138-m.jpg foto-139-m.jpg

1 2  >>

Reprezentativní obrázek