info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Produkty měsíce prosince a ledna

Konec roku je z pohledu původní čínské medicíny mimořádně důležitým obdobím. Uzavírá minulé a hlavně – připravuje budoucí. Prosinci, měsíci Krysy, vládne na hmotě jangové Dřevo, otevírá se meridián žlučníku. V čínské medicíně se období před svátky používá pro pročištění, aktivují se játra i žlučník.
 
Pro naši civilizaci má toto krátké pročištění ještě další význam. Vánoční svátky jsou vesměs vnímány jako svátky hojnosti, žádné jiné období roku není tak důsledně spojováno s nejrůznějšími dobrotami, chutěmi všeho druhu, prostě mírně řečeno s nestřídmostí v jídle i pití. Času odpovídá Regalen, jeho účinek by měly pocítit i unavené oči či štítná žláza. Pokud máme problémy s hlasivkami nebo právě se štítnou žlázou, není od věci doplnit Regalen Protektinem a ráno a večer jej jemně namazat na krk. Předvánoční doba je hodně náročná emočně, často pociťujeme rozladění, smutek, deprese. Vyhnout se tomu můžeme pravidelným užíváním Korolenu. Ale i pokud se k nám temné smutnění dostává jen občas, nenechme ho rozrůst, Korolen nám vždycky pomůže rozsvítit sluníčko v duši. Sváteční úklid, příprava dárků a další nutné činnosti spojené navíc s venkovním chladem a nepohodou nás hodně vyčerpávají a energetický propad by mohl vést až k viróze. Proti únavě dobře zabírá Fytomineral, s jeho blahodárnými účinky zažehnáváme všechny náročné chvíle i dlouhodobou únavu. A ještě jedna potíž bývá spojena s předvánočním shonem. Běháním za dárky a dobrotami velmi často necítíme nohy. Vlastně cítíme je až moc. Bolí, pálí, prostě dávají nám občas i značně razantně najevo svou nespokojenost. Domluvit jim můžeme Ruticelitem, hlavně s lýtky si výborně rozumí. Sváteční chvíle pak budeme prožívat spokojeně naladěni, neuhoněni, bez stresů a únavy na padnutí. Tak šťastné a veselé Vánoce!

Říkali jsme si, že konec roku je z pohledu původní čínské medicíny mimořádně důležitým obdobím a leden je ze všech konců ten nejkoncovatější, právě na něm závisí úroda příštího roku. V tradiční čínské medicíně se právě v lednu pracuje s imunitním postižením (včetně autoimunitních chorob), s poruchami – například sterilitou a s nepřebernou řadou dalších problémů a nemocí.
V lednu působí nejsilnější Mezidobí Země, uvádí se až 80% účinnost terapií, oproti 20 % v dalších třech Mezidobích Země v dubnu, červenci a říjnu. Jestliže bychom chtěli tento čas využít, pak určitě sáhneme po Gynexu, pomůže nám vrátit se do středu, a tam se připravit na dravý příchod jara. Pokud bychom uvažovali o dlouhodobější práci se Zemí, pak bychom v tomto období volili Vitamarin, jeho klidná vstřícná stabilizace by po bláznivém roce Tygra přišla určitě vhod. Jestli jsme brali v prosinci Korolen, bylo by zajímavé navázat na něj Celitinem, hlavně když nás čeká duševně namáhavá činnost. Jak jsme psali o sluníčku v duši, ke kterému nám pomůže Korolen, Celitin nám rozsvítí v hlavě, posvítí na problémy, které se tulily v temných zákoutích nevědomí. Kombinace Celitinu a Korolenu je úžasná nejen pro studium a duševní práci, ale i pro regeneraci cév, při problémech s chladnými končetinami, prostě kombinace snů.
 
Někdy nás přes všechno úsilí v lednu přepadne ohavná angína, nedovolí nám ani otevřít ústa. Zapomenout pak nesmíme na Drags Imun, pomůže nám z nejhoršího. A potrápit nás ještě mohou chladem a vlhkem devastované klouby. Domluvit jim můžeme Artinem. Ten navíc určitě nezapomeneme vzít na hory. Artrin dokáže hojit modřiny ze sjezdovky, o ty jako o suvenýr ze zimní dovolené určitě nestojíme.
(Joa)
Publikováno: 01. 12. 2011

Související produkty

Další články k tématu Artrin - zkušenosti a použití

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 54
Datum zveřejnění Titulek
10. 11. 2019 Nesmíš se zastavit!
13. 10. 2019 Balneoterapie: Léčivá síla koupele
30. 07. 2019 Fantastická pětka
13. 07. 2019 První pomoc s Energy
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
07. 10. 2015 Léčivý zábal v tubě
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s Artrinem
17. 07. 2015 Vaše zkušenosti - zachráněný prst
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
01. 07. 2012 První pomoc doma i na cestách
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 11. 2011 Kazuistika: záněty krčních mandlí v gynekologické ordinaci
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací