info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Vaše zkušenosti s našimi produkty

Bez Artrinu ani ránu!


Oblíbených produktů Energy mám víc, ale z krémů vede Artrin. Vyzkoušela jsem ho na bolest hlavy, břicha, přeležený krk, bolesti v bederní páteři. Maminka si ho maže na bolavá kolena a skvěle funguje na popáleniny. Dříve, když jsem se spálila nebo opařila při vaření, snažila jsem se místo hned zchladit, ale dnes už jdu najisto pro Artrin, protože vím, že tak se nejrychleji zbavím bolesti a že se mi zaručeně neudělá puchýř.
A tyto zkušenosti se mi vyplatily i v létě na chalupě, kdy jsem štípala dříví a při posledním úderu se mi svezla sekyrka a dopadla na můj levý palec. Naštěstí jsem měla alespoň tenké textilní rukavice a sekyrka nebyla moc ostrá! Ale bolelo to pěkně a palec hned zrudnul. Běžela jsem dovnitř a nejdřív jsem si prst chtěla zchladit pod studenou vodou. Pak jsem si ale řekla, že znovu otestuji Artrin. Vzpomněla jsem si na přednášku paní Husárové, která nám radila v kritických situacích krémem nešetřit, a nanesla jsem na ránu pořádnou vrstvu. Krém se začal rychle vstřebávat, červená čára po úderu začala mizet doslova před očima a za chvíli bylo i po bolesti. Prst jsem pak pro jistotu ještě párkrát namazala a za pár dní už po nehodě nebylo ani památky.


Jana HÁJKOVÁ,
Praha
 
Krém ulevil kloubům


Mé mamince je 75 let a je neuvěřitelně vitální. Chvíli neposedí a pořád něco dělá. Jenže její klouby už nejsou, co bývaly. V poslední době se jí stávaly opakované úrazy: kolena měla náchylná na otoky, bolesti. Stačilo, aby se při úklidu (mytí oken vždycky odstonala!) bouchla do kolene o štafle (to je hned), a měla velké potíže. Dělaly se jí modřiny a byla hodně citlivá na dotyk. Lékaři díky rentgenu zjistili, že klouby má už opotřebované, měla by se šetřit (to ona ovšem nedokáže a nikdo s ní nehne!) a že má rozsáhlou artrózu. Operaci zamítla, chodila na ultrazvuk – ten částečně pomohl. Jenže co dál? Zkusily jsme Artrin. Štěstí v neštěstí bylo, že obě kolena bolela stejně, otoky se jí ale víc dělaly na tom pravém. Takže jsme mast nasadily nejdříve na pravé koleno, aby byl znát případný rozdíl. Krém dostala k narozeninám a dárky se přeci neodmítají .
Nebudu tvrdit, že potíže nemá a běhá jako srna, byla by to lež. Žádné zázraky se nekonaly. Ale na ty jsme ani nevěřily. V každém případě se pravé koleno, které mazala jako první, velice rychle “srovnalo”, takže běžné pochůzky po městě už zvládá velmi dobře. Samozřejmě mast aplikuje na obě nohy. Při změně počasí ji kolena pobolívají, ale tím, že používá Artrin, ji nemoc tolik neomezuje. To se samozřejmě odrazilo i na její náladě. Když se ženil její vnuk, na svatbě si zatančila. Měla jsem radost, když jsem ji pozorovala...
Zdraví je to nejcennější, co máme – a když jsou naši nejbližší v pořádku, co víc si přát? Děkuji...
 
Ing. Miloslava Martínková,
Liberec
Cytovital jako “druhá kůže”


Po různých zdravotních peripetiích a hledání alternativní léčby jsem se dostala k produktům Energy, které s oblibou používá již naše celá rodina, včetně domácích mazlíčků. Asi rok testuji beauty kosmetiku Energy – pleťovou řadu Cytovital a tělové mléko Caralotion. Skoro denně používám krém Cytovital, mám po něm i lehce zatónovanou pleť, což jsem přivítala, protože mám velmi citlivou pokožku – nemohla jsem najít vhodný krém ani make-up. Cytovital je úžasný, mám pocit, že je jako moje druhá kůže – žádné reakce, což je po letech trápení příjemné. Používám jej celoročně.


Marie ŽUROVCOVÁ,
Kašperské Hory
 
Publikováno: 01. 10. 2011

Související produkty

Další články k tématu Artrin - zkušenosti a použití

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 54
Datum zveřejnění Titulek
10. 11. 2019 Nesmíš se zastavit!
13. 10. 2019 Balneoterapie: Léčivá síla koupele
30. 07. 2019 Fantastická pětka
13. 07. 2019 První pomoc s Energy
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
07. 10. 2015 Léčivý zábal v tubě
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s Artrinem
17. 07. 2015 Vaše zkušenosti - zachráněný prst
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
01. 07. 2012 První pomoc doma i na cestách
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 12. 2011 Produkty měsíce prosince a ledna
01. 11. 2011 Kazuistika: záněty krčních mandlí v gynekologické ordinaci
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací