info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Krémy Energy pro každého

Krémy Pentagramu® patří, dalo by se říci, k produktovým veteránům firmy Energy. Jejich kvalita je vysoká a složení neměnné. Přesto je při jejich dlouhodobém užívání možné objevovat stále nové a nové způsoby a možnosti využití.

Bylinné krémy Pentagramu® je možné aplikovat na kůži i sliznice, kombinovat je s produktem Cytosan či Fytomineral, ředit je vodou do podoby tělového mléka, zkrátka možné si s nimi libovolně hrát. Nosná báze těchto krémů je olejová, což zaručuje velmi dobrou prostupnost přes všechny vrstvy kůže, přes pokožku, škáru až do podkoží, a díky tomuto efektu je možné pomocí krémů ovlivňovat zdravotní stav i hlouběji uložených orgánů a tkáňových struktur. Krémy se také výtečně hodí ke stimulaci příslušných reflexních oblastí a energetických drah, ale to už moc dobře víte.

Ráda bych se nyní věnovala jednotlivým možnostem užití krémů Pentagramu® pro konkrétní věkové skupiny, u nichž lze očekávat specifické zdravotní problémy.

Batolata a malé děti

Podle mých zkušeností je možné krémy Energy použít již od nejútlejšího věku, respektive od narození, a není třeba se obávat nějaké přehnané reakce. Jen je nutné vědět, který krém použít na co, protože malé děti jsou opravdu velmi citlivé. Obecně se od narození hodí Droserin. Dokáže pomoci řešit kojenecké bolesti bříška, rýmu i kašel. Při nachlazení je vhodné jej aplikovat nejen na hrudníček a horní oblast zad, ale také na ramínka, klíční kosti, zápěstí a chodidla. Děti milují masáž chodidel, na kterou se v nemoci i ve zdraví nejlépe hodí Artrin. Artrin je nepřekonatelný při bolestech rostoucích zoubků nebo při jakémkoli poranění. U malých dětí si s těmito dvěma krémy bohatě vystačíme.

Děti školního věku

Kromě již výše uvedených doporučení je možné u školních dětí s úspěchem použít Protektin. Jednak jako první pomoc při objevení se prvních pupínků a zároveň pro stimulaci kreativity a tvořivosti, respektive k její regulaci. Protektin je krém, který se obecně hodí pro problematické jedince, takže je možné jej ratolesti podsunout při jakýchkoli problémech s chováním a učením. Pokud mladí lidé vrcholově nebo velmi aktvině sportují, pomůže Protektin ochránit také jejich vyvíjející se šlachy.

Těhotné a kojící ženy

V tomto pro ženu krásném a náročném období bude mimořádně užitečný Cytovital, Artrin a Ruticelit. Cytovital pomáhá pečovat o dobrý stav zvětšující se dělohy i prsou a předcházet nechtěným striím. Artrin je vhodné mít u sebe pro případ všech bolestí pohybového aparátu, kterým se při větším zatížení nelze vyhnout. Největším problémem je většinou SI (sakroiliakální) skloubení neboli oblast kosti křížové, která se v těhotenství fyziologicky destabilizuje. Artrin také může ulevit od porodních bolestí v kříži. Ruticelit dokáže odstranit žilní bolesti a ulevit bolavým nohám.

Muži

Krém, který si musí okamžitě oblíbit právě mužská část populace, je Artrin, a to díky tomu, že má blahodárný vliv na mužské pohlavní orgány. Měl by zlepšovat kvalitu spermií a působit příznivě při jakýchkoli problémech s prostatou. Také po holení je Artrin vhodný, jelikož rychle zahojí případné drobné řezné rány.

Ženy

Typicky ženským krémem je Cytovital a Ruticelit. Cytovital vyživuje, pěstí a hydratuje pleť a vyloženě zkrášluje prsa, Ruticelit působí na pružnost pokožky a přírodní cestou ochraňuje před vráskami. Ruticelit je navíc velmi osvěžující a při psychických rozladech přináší jistou úlevu. I v případě premenstruačních bolestí je Ruticelit vhodnou volbou. V případě lehčích gynekologických problémů je vhodné potírat oblast genitálií Cytovitalem.

Staří lidé

Pro tuto věkovou kategorii by se měly Artrin a Ruticelit stát nerozlučnými společníky. Artrin pro případ jakýchkoli bolestí či zánětlivých procesů a Ruticelit k preventivnímu a harmonizujícímu působení na srdce a cévy. Vždyť v naší společnosti každý druhý člověk umírá na selhání srdce nebo na komplikace související se špatnou funkcí cévního systému, není proto od věci mazat oblast srdce a dolní končetiny Ruticelitem alespoň několikrát týdně.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ
Publikováno: 01. 07. 2010

Související produkty

Další články k tématu Artrin - zkušenosti a použití

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 54
Datum zveřejnění Titulek
10. 11. 2019 Nesmíš se zastavit!
13. 10. 2019 Balneoterapie: Léčivá síla koupele
30. 07. 2019 Fantastická pětka
13. 07. 2019 První pomoc s Energy
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
07. 10. 2015 Léčivý zábal v tubě
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s Artrinem
17. 07. 2015 Vaše zkušenosti - zachráněný prst
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
01. 07. 2012 První pomoc doma i na cestách
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 12. 2011 Produkty měsíce prosince a ledna
01. 11. 2011 Kazuistika: záněty krčních mandlí v gynekologické ordinaci
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací