info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Vaše zkušenosti s našimi produkty

ABSCES SE VYHOJIL

Moje osmiletá dcera si jednou večer krátce před Vánoci začala stěžovat, že ji bolí tvář. Na sliznici v puse nebyl vidět žádný aft ani kousnutí, čekala jsem, že ji to přejde. Ale nepřešlo. Spala neklidně a druhý den ráno se vzbudila s nepěkně oteklým obličejem a smutnýma očima. V puse se vytvářel absces (dutina vyplněná hnisem v důsledku zánětu). Vzpomněla jsem si, že ji dva dny předtím ve stejném místě trochu pobolíval zub. Nejprve se ve mně ozvala vystudovaná lékařka – bude potřeba incize (rozříznutí), vyčištění a antibiotika. Vypadalo to, že druhý den místo tradiční vánoční besídky s našimi kamarády, na kterou jsme se všichni tolik těšili, budeme ležet s velkou bolístkou doma v posteli. Pak ale ve mně zvítězil člen a příznivec Energy – napadl mě Artrin. Po poradě s lektorkou Vlastou Husárovou jsem použila unikátní kúru: z jedné kapsle Cytosanu jsem vysypala obsah humátu a v dlani jej rozdělala s trochou vody na kaši. Tou jsem tvář natřela a nechala působit, dokud “blátíčko” nezaschlo. Pak jsem jej smyla a natírala dceři celý den bolavé místo Artrinem, aby účinkoval dlouhodobě jako bylinný obklad. Když krém zežloutl, smyla jsem jej a znovu natřela novou vrstvu. Cytosanový zábal jsem v průběhu dne ještě dvakrát zopakovala. Na své medicínské vzdělání jsem se v tu chvíli snažila usilovně zapomenout. Zázvor v krému vykonal své a bolest brzy přešla. Již po hodině se otok začal viditelně zmenšovat a do večera byla dcera veselá a skákala po kuchyni. Besídku jsme si tedy nakonec moc užili. Ještě dva dny jsme pak pokračovali v proceduře. Po týdnu se přímo pod citlivým zubem sám otevřel malý absces a vyčistil se. Od té doby je dcera bez obtíží. Jsem moc ráda, že jsem se naučila dívat na svět kolem nás i z jiných úhlů pohledu. Vyplatilo se mi to již mnohokrát.

MUDr. Kateřina HIMMELOVÁ, Praha


MIMINKO SE PODAŘILO ZACHRÁNIT

Výrobky Energy používám již několik let, ale bohudíky jsem je dosud potřebovala pouze na rýmu, kašel a podobné "případy". Nedávno jsem se však přesvědčila, že mohou pomoci i tehdy, když skutečně o něco jde. Když jsem podruhé otěhotněla (první syn má téměř 2 roky), velice mě překvapilo krvácení několik dnů po zjištění těhotenství. Už jsem myslela, že jsem potratila, ale podle ultrazvuku plod v děloze byl. K mému nemilému překvapení tam byl však také hematom (krevní výron – pozn. red.), a to přímo pod plodem, přilehlý k placentě. V průběhu několika dalších týdnů mi lékařka dávala šanci 50 na 50, že plod přežije. Velmi jsem se obávala potratu, ale do nemocnice jsem si nemohla jít lehnout kvůli synovi. Napadlo mě napsat do Internetové poradny Energy, panu doktorovi Haltmarovi. Velice rychle mi odpověděl, které produkty mám užívat (jednalo se o Vitamarin a Flavocel) a já jsem si je ihned pořídila. Po třech týdnech užívání jsem byla na ultrazvuku a výsledek dopadl nad moje očekávání – hematom úplně zmizel (vlastně dva, v průběhu se mi vytvořil ještě jeden) a miminko bylo zcela v pořádku! Spadl mi velký kámen ze srdce. Psychicky jsem na tom do té doby nebyla nejlépe také kvůli neustálému “strašení” lékařů. Jedině MUDr. Haltmar mě povzbudil a navíc mi účinně poradil, za což mu chci ještě jednou poděkovat.

Andrea OPRŠALOVÁ, Brno


KING KONG ZÁVODÍ

Další z úspěšných sportovců se podělil o svoje dobré zkušenosti s přípravky Energy. Mladý, 27letý Michal Malák, reprezentant Slovenska v běžeckém lyžování, už několik let automaticky balí do svých zavazadel i oblíbené produkty Energy. Není tomu jinak ani teď, když je v plném proudu sezóna tohoto nádherného zimního sportu. Během přípravných 2 týdnů na ledovci Dachstein v Rakousku, které předcházely závodům Světového poháru v běhu na lyžích, dělal Michalovi Malákovi společnost spolehlivý partner King Kong. Ten jej spolu s Artrinem, Vironalem a Droserinem doprovázel i celý prosinec za polárním kruhem – ve Švédsku, Norsku, Finsku. Na závodech FIS pomáhají naše výrobky Michalovi Malákovi překonávat náhlé změny teplot, fyzickou a psychickou zátěž, průběžně posilňovat a ošetřovat klouby, chrupavky a kosti, a bdít nad tím, aby zdravý a vyrovnaný vybojoval pro Slovensko, které reprezentuje, co nejlepší umístnění. A to mu samozřejmě přejeme i my!

Mgr. Anna MARTINEKOVÁ, Banská Bystrica

Publikováno: 12. 02. 2008

Související produkty

Další články k tématu Artrin - zkušenosti a použití

Zobrazeno 1-18 položek z celkem 54
Datum zveřejnění Titulek
10. 11. 2019 Nesmíš se zastavit!
13. 10. 2019 Balneoterapie: Léčivá síla koupele
30. 07. 2019 Fantastická pětka
13. 07. 2019 První pomoc s Energy
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
07. 10. 2015 Léčivý zábal v tubě
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s Artrinem
17. 07. 2015 Vaše zkušenosti - zachráněný prst
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
01. 07. 2012 První pomoc doma i na cestách
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 12. 2011 Produkty měsíce prosince a ledna
01. 11. 2011 Kazuistika: záněty krčních mandlí v gynekologické ordinaci
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací